Loader

Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique mini, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Request an offer.

Book a test drive.

OOPS! Až moc.
MINI Clubman, pohled z boku

NOVÉ MINI CLUBMAN.

Stačí jeden pohled a nové MINI Clubman si získá vaše srdce. Jeho odvážný a výrazný design byl navržen tak, aby způsoboval rozruch. Ale nejde pouze o vizuální přitažlivost. Je maximálně všestranné, zkrátka MINI pro každou příležitost.

MINI Clubman, tříčtvrteční pohled zpředu

OSTRÝ VÝRAZ.

Nové MINI Clubman zaujme proměněným designem ikonické šestihranné masky chladiče a kruhových světlometů, zatímco nové designové linky společně s výrazným předním a zadním spoilerem a zcela novými aerodynamickými nasávacími otvory pro přední kola dotvářejí sebevědomý výraz. Všimněte si také zcela nové osvětlené antény na střeše.

MINI Clubman, pohled zezadu

JASNĚ ZAPAMATOVATELNÁ ZÁĎ.

Vezměte si třeba výrazné, ale praktické dělené zadní dveře nového MINI Clubman. Pokud máte plné ruce, funkce Easy Opener vám dovolí bezdotykový přístup pouhým pohybem nohy pod zadním nárazníkem. Obdiv vám zajistí nová horizontální světla, široké boky a sportovní profil zadní části.

MINI Clubman, pohled s otevřenými dveřmi

NOVÉ POJETÍ PROSTORU.

Nové MINI Clubman je delší a širší než předchozí model – a to, co získalo navíc, používá chytře. Extra porce prostoru umožnila instalaci pěti sedadel, čtyř bočních dveří a výrazných dělených dveří vzadu. To vše zvyšuje komfort a praktičnost.

VŠECHNY SYSTÉMY BĚŽÍ.

Stejně jako vy, i nové MINI Clubman je společenský tvor. Díky neustálému připojení je vždy o krok napřed. Volitelný paket MINI Connected vás spojí se sociálními sítěmi, online hudbou, jízdními informacemi, aplikacemi a dalšími prvky způsobem, jakým to umí pouze MINI.

MINI Clubman crystal-clear screen

VŠECHNY SYSTÉMY BĚŽÍ.

Oknem do světa technologických vymožeností a online služeb je středový centrální přístroj MINI. Dobře známý rychloměr se přesunul před volant a středový panel s ikonickým kruhovým designem se změnil v krásný barevný displej s velkým rozlišením. Tento přehledný displej ovládá všechno – zábavu, navigaci a pokročilé technologie MINI Connected. Máme na mysli hudbu, sociální kanály, jízdní informace a aplikace.

MINI Clubman, head-up displej

HLAVU VZHŮRU.

S head-up displejem se při jízdě vždy soustředíte na dění před vámi. Průhledný panel se vysune před čelní sklo a projektuje informace přímo pod vaším výhledem na silnici vpředu. Kontrola informací, jako je rychlost nebo pokyny z navigace, nebyla nikdy jednodušší.

MINI Clubman, centrální přístroj MINI osvětlený i ve tmě

JEĎTE ZA SVĚTLEM.

LED světelný kroužek kolem centrálního přístroje MINI mění barvy podle různých situací. Reaguje na hlasitost hudby, vytáčení motoru, telefonní hovory i pokyny navigace.

MINI NAVIGATION SYSTEM PROFESSIONAL.

NAVIGAČNÍ SYSTÉM PROFESSIONAL.

Navigační systém Professional s 22.4cm / 8,8" dotykovým displejem a 3D navigací je vybaven funkcí rozděleného displeje split-screen, která umožňuje současně zobrazovat dva pohledy na mapu. Ovládá se pomocí dotykového displeje nebo alternativně prostřednictvím dotykového ovladače MINI na středové konzole.

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM.

Nejdůležitější součástí nového MINI Clubman jste samozřejmě vy. Inteligentní doplňky v podobě asistenčních systémů pracují neustále a zajišťují, že bezpečnost je prioritou číslo jedna. To znamená, že se budete cítit bezpečně, ať už vás MINI Clubman poveze kamkoliv.

MINI Clubman, parkovací asistent

PARKOVACÍ ASISTENT.

S novým MINI Clubman chcete při příjezdu vždy zapůsobit. Parkovací asistent proto najde volná parkovací místa a poté převezme řízení, aby za vás udělal potřebnou práci. Vše, co musíte udělat, je přidat trochu plynu a poté zabrzdit.

MINI Clubman, elektrická parkovací brzda.

ELEKTRICKÁ PARKOVACÍ BRZDA.

Nové MINI Clubman rádo boří konvence, takže se můžete rozloučit s klasickou, ale prostorově náročnou ruční brzdou. Elektrická parkovací brzda ovládaná stiskem tlačítka bude aktivována pokaždé, když zastavíte, zaparkujete nebo se potřebujete rozjet do kopce.

MINI Clubman, zavazadlový prostor

SÍŤ ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU.

Někdy nejvíc záleží na těch nejjednodušších věcech. Pokud potřebujete prudce brzdit, neocenitelná síť chrání pasažéry v kabině před vším, co by chtělo v kufru volně cestovat.

DESIGN V DETAILU.

Prohlédněte si nové MINI Clubman zblízka.

MINI Clubman, palubní deska a volant

NOVÝ DESIGN KOKPITU.

S tolika špičkovými prvky je logické, že nové MINI Clubman má zcela nový design kokpitu, který je stejně inovativní jako technologie v něm. Na novém středovém tunelu je díky odstranění tradiční ruční brzdy více místa, zatímco ovladače jsou jasně viditelné díky barevnému obložení palubní desky.

MINI Clubman, barvy a výbava

BARVY A VÝBAVA.

Luxusní čalounění a vysoce kvalitní materiály doplňují zcela nová sedadla, čalouněná kůží Chester s prošíváním ve tvaru diamantů. Všechny povrchy k sobě pasují a interiér je barevně sladěnější než designérské studio. Včetně panelů dveří.

MINI Clubman, MINI Yours design interiéru

MINI YOURS.

Nové MINI Clubman přitáhne hodně pozornosti, ale designový program MINI Yours umožňuje upravit design jedinečnými stylingovými prvky uvnitř i zvenku. Stanete se centrem zájmu.

John Cooper Works

John Cooper Works

Všichni ven.

Více výkonu. Více exkluzivních doplňků. A více zábavy. Modely John Cooper Works jsou potomky legendárních strojů Johna Coopera a jsou stejně vyzývavé jako v dobách, kdy byly šampiony rychlostních zkoušek. Pokud hledáte u svého MINI vzrušení i exkluzivitu, už nemusíte pátrat dál.

MINI Clubman

SEZNAMTE SE S RODINOU MINI.

Rodina MINI Clubman
MINI Clubman
Výkon
Emise
Palivo
l/100 km disclaimer
Zrychlení
0–100 km/h disclaimer
One D Od 646 100 Kč
85 (116)
3,9 - 3,8, 3.8, 3.9
Cooper Od 620 100 Kč
100 (136)
5,3 - 5,1, 5.1, 5.3
Cooper D Od 699 400 Kč
110 (150)
4,4 - 4,1, 4.1, 4.4
Cooper S Od 731 900 Kč
141 (192)
6,3 - 6,2, 6.2, 6.3
Cooper S ALL4 Od 785 200 Kč
141 (192)
7 - 6,9, 6.9, 7.0
Cooper SD Od 794 300 Kč
140 (190)
4,6 - 4,5, 4.5, 4.6
Cooper SD ALL4 Od 889 200 Kč
140 (190)
4,9 - 4,8, 4.8, 4.9
MINI John Cooper Works Od 942 500 Kč
170 (231)
7,4, 7.4, 7.4