COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI John Cooper Works GT – šedý a červený – pohled z boku MINI John Cooper Works GT – šedý a červený – pohled z boku
MINI John Cooper Works GP*: Oficiální spotřeba paliva (kombinovaná): 7,3 l/100 km; oficiální emise CO2 (kombinované): 167 g/km (NEDC). Dojezd závisí na mnoha faktorech, jako je například jízdní styl řidiče, zvolená trasa, povětrnostní podmínky a využívání topení/klimatizace. Může dojít ke změnám.

NOVÉ MINI JOHN COOPER WORKS GP.

MINI VZRUŠENÍ. MAXIMALIZOVANÉ.

NEJRYCHLEJŠÍ MINI VŠECH DOB.

MINI John Cooper Works GP – červené akcenty MINI John Cooper Works GP – červené akcenty

MAXIMÁLNÍ RYCHLOST 265 KM/H.

MINI John Cooper Works GP – červené akcenty MINI John Cooper Works GP – červené akcenty

0–100 KM/H ZA 5,2 SEKUNDY.

MINI John Cooper Works GP – červené akcenty MINI John Cooper Works GP – červené akcenty

VÝKON MOTORU 225 KW/306 K.

MINI John Cooper Works GP – pohled zepředu a z boku – střešní spoiler

PRO RYCHLOST A ZBĚSILOST.

Žádné zbytečnosti. Bez nadváhy. MINI John Cooper Works GP odhodilo vše nepotřebné, aby dosáhlo maximální akcelerace a agility. Tlumiče, stabilizátory a pružiny byly speciálně vyvinuty a upraveny, aby společně pomohly vytvořit charakteristické jízdní vlastnosti. Díky širšímu rozchodu kol a o 10 milimetrů sníženému podvozku vyzařuje ryzí sílu a výkon. Je to rebel. Ale s velmi jednoznačnou příčinou.

Naši designéři posunuli věci do ultimativního extrému. MINI John Cooper Works GP vyzařuje sebevědomí, a to hlavně díky zářivé barvě Racing Grey doplněné kontrastním lakem Melting Silver na střeše a krytech zpětných zrcátek. Hrany a linie karoserie jsou precizní a ostré. Výrazné designové prvky, mezi které patří velký přední nárazník, nástavce prahů a střešní spoiler, podtrhují jeho nezaměnitelný vzhled a výraz.
MINI John Cooper Works GP – 2,0 litru – 306 k, 4válec MINI John Cooper Works GP – 2,0 litru – 306 k, 4válec

VZRUŠUJÍCÍ MINI. S TURBEM.

Nejrychlejší a nejvýkonnější MINI, jaké kdy bylo postaveno, nevzešlo odnikud. Naši inženýři si užívají výzvy. Opouštějí své komfortní zóny. MINI John Cooper Works GP ztělesňuje bohatou závodní historii, která sahá více než padesát let do minulosti. Jeho 2litrový přeplňovaný 4válec o výkonu 306 k s působivým točivým momentem 450 Nm nabízí pozoruhodné výkony. Protože hodně není nikdy dost.

Když do toho všeho přidáte 8stupňovou automatickou převodovku a samosvorný diferenciál, dostanete maximální schopnost akcelerace, trakce a agility. Řadit stylově můžete díky sportovním kovovým páčkám řazení vyrobeným technologií 3D tisku. Na výkon laděné sání zajišťuje motoru snadnější dýchání. Druhý externí chladič je připraven optimalizovat chlazení motoru, a tím i jeho výkon. A úpravou akustického izolačního materiálu se nám podařilo dále snížit hmotnost, a tak zlepšit výkonnost. Dopřejte si vynikající ovladatelnost a čisté nadšení, máte je na dosah ruky.
MINI John Cooper Works GP – červené akcenty MINI John Cooper Works GP – červené akcenty

SPECIÁLNÍ PRVKY EXTERIÉRU.

MINI John Cooper Works GP – volant – kokpit MINI John Cooper Works GP – volant – kokpit

SPECIÁLNÍ PRVKY INTERIÉRU.

MINI John Cooper Works GP – interiér – 360° pohled MINI John Cooper Works GP – interiér – 360° pohled
MINI John Cooper Works GP – závodní trať MINI John Cooper Works GP – závodní trať

POJĎTE ZÁVODIT.

Produkce MINI John Cooper Works GP je celosvětově striktně omezena na 3000 kusů. Pokud na ulici uvidíte jeho divoce vyhlížející koncovky, pravděpodobně jdete pozdě. Dostupné je od března 2020.
MINI John Cooper Works GP – Wallpapers - Ringtone MINI John Cooper Works GP – Wallpapers - Ringtone

EXKLUZIVNÍ OBSAH KE STAŽENÍ.

Dejte svému telefonu individuální vzhled ve stylu MINI John Cooper Works GP. Podívejte se na tyto efektní tapety, díky nimž se každý den v duchu přenesete na závodní okruh. Uživatelé Androidu si také mohou přizpůsobit vyzvánění. Připraveno je speciální se zvukem JCW GP.
MINI John Cooper Works GP – pohled z boku a zezadu – okruh MINI John Cooper Works GP – pohled z boku a zezadu – okruh