PERSONALIZACE

VYJÁDŘETE SVŮJ VLASTNÍ STYL.

Nabízíme nejen více standardní výbavy než kdykoli předtím, ale také jsme dále vyladili a pročistili nabízené styly. Ty značně oživují nové MINI Countryman, a to velmi výrazným způsobem zevnitř i zvenčí.
MINI Countryman – personalizace – barvy


STYL
ESSENTIAL.

Váš vstup do světa MINI s bohatší standardní výbavou než kdykoli předtím. Styl Essential se zaměřuje na zachování esteticky čistého, jasného a střídmého vzhledu. Hlavní funkční prvky interiéru a exteriéru nesou zářivě stříbrnou barvu Vibrant Silver, která nahrazuje chrom. MINI tak přechází na udržitelnější materiály. Nové spektrum laků karoserie podtrhuje modernost nové generace MINI.


STYL
Classic.

Pro ty, kteří oceňují ikonický vzhled a designové možnosti MINI. Styl Classic přenáší prémiové dědictví MINI do současnosti. Vůbec poprvé se v interiéru MINI objevuje moderní 2D pletená textilie. Dvoubarevný černo-modrý pletený materiál na palubní desce a dveřích nápaditě kontrastuje s vysoce kvalitními sedadly čalouněnými kůží Vescin, která jsou k dispozici v šedé nebo černé barvě a mají perforovaný vzor Houndstooth. Tříramenný sportovní volant zdobí prošívání a ozdobné prvky ve stříbrné barvě Vibrant Silver. Při pohledu zvenku zaujme leskle černá maska s rámečkem ve stříbrné barvě Vibrant Silver, použité také na logu MINI. Máte také možnost zvolit si kontrastní střechu.


STYL
Favoured.

Pokud si potrpíte na moderní a propracované detaily, naše prémiové materiály stylu Favoured zvýrazní spletité kontrasty a povrchy v interiéru. Náš nejvýraznější styl přináší pletenou palubní desku z recyklované tkaniny. Sportovní sedadla z perforovaného materiálu Vescin poskytují nejvyšší kvalitu, jsou k dispozici v různých barvách a jsou vybavena tradičním ozdobným prošíváním a lemy. Při pohledu na exteriér dodávají prémiový vzhled ozdobné prvky ve stříbrné barvě Vibrant Silver. Máte také možnost zvolit si kontrastní střechu.


STYL
JCW.

Styl JCW, inspirovaný závody a připravený pro jízdu na silnicích, propůjčí Vašim každodenním jízdám dokonalý styl závodního vozu. Má vlastní individuální design přední a zadní části, který zdůrazňuje jeho sportovní status. Rámeček masky a logo v leskle černém provedení v kombinaci s volitelnou kontrastní střechou v červené barvě Chili Red vytvářejí celkový dojem plný síly. Stačí jeden pohled a jste na něm závislí. Nastupte a MINI sportovní sedadla čalouněná úpletem a materiálem Vescin Vám dodají exkluzivní pocit závodního vozu. Černo-červené barevné schéma JCW je použité také na palubní desce a na výplních dveří. S černým JCW sportovním volantem čalouněným perforovaným materiálem Vescin, stříbrnými ozdobnými prvky Vibrant Silver a červeným prošíváním budete zatáčky projíždět jako profesionál.

POKAŽDÉ ŘIĎTE JINÉ MINI.

MINI Countryman – digitální zážitky – personalizace

Ponořte se do zážitků ze zcela nového interiéru. Pokrokové technologie, chytrá řešení a hřejivé materiály v kombinaci s podmanivou grafikou displejů jedinečným způsobem přirozeně rozšiřují Váš každodenní digitální život. Díky unikátně řešenému nepřímému osvětlení, vlastním stylům a nastavení pohonu si můžete vychutnat až osm různých světů.

REŽIMY MINI EXPERIENCE PRO INTENZIVNÍ ZÁŽITKY S MINI.