INTERIÉR

VYTŘÍBENÝ NA DOTEK.

Provedení interiéru definuje pečlivé zpracování a důmyslně řešené detaily. Mimořádně kultivované jízdní zážitky vytvářejí prémiové materiály, pokrokové technologie a prostorové vnitřní osvětlení. Jakmile jednou budete uvnitř, už zřejmě nebudete chtít vystoupit.

SEZNAMTE SE S REŽIMY MINI EXPERIENCE.

Vciťte se do vlastní nálady. Režimy MINI Experience jsou Vaší vstupní branou do světa propojení a zážitků. Probudí Vaše smysly. Každý režim je doplněný vlastním kreativním pojetím designu a vnitřního osvětlení. Jedním jediným pokynem můžete kompletně změnit vzhled a výraz celého interiéru.

MINI Countryman - interier - oled displej

OLED, OLED OLED OLED.

Tlukoucím srdcem a hlavním prvkem Vaší palubní desky je fascinující kruhový OLED dotykový displej. Nejmodernější technologie OLED, průměr 240 mm a mimořádně kvalitní krycí sklo vytvářejí výrazný a minimalistický celek. Slouží jako přístrojový panel, infotainment a komunikační centrum. Světovým unikátem je jeho kruhový tvar.

DOPŘEJTE SI NOVÝ INTERIÉR, NEBO ROVNOU OSM.

Pokaždé, když usednete za volant, se můžete rozhodnout, jaký zážitek z jízdy si přejete. Od sportovního až po super-úsporný. Režimy MINI Experience se dokáží přizpůsobit všem požadavkům, každý z nich má navíc vlastní nově navržený fascinující vzhled.
MINI Countryman - interier - palubní deska
MINI Countryman - interier - spolujezdec
MINI Countryman - interier - palubní deska
MINI Countryman - interier - spolujezdec

STYLOVÉ A UDRŽITELNÉ. A PŘEDEVŠÍM KOMFORTNÍ.

Připraveny jsou čtyři výbavy navržené MINI: Essential, Classic, Favoured a JCW, které Vám pomohou vyjádřit Vaši osobnost. Každá z nich je vybavena na míru navrženým provedením a designovými řešeními palubní desky, volantu, čalounění a stropu.

S naší novou textilní estetikou chceme, abyste ve svém MINI zažili skutečný pocit tepla a pohody. Látka je vyrobena z vysoce kvalitních recyklovaných materiálů a je pletena unikátní 2D technikou. Na dotek působí luxusně, nabízí mnoho designových úprav a slouží jako dokonalé plátno pro různé projekce jednotlivých režimů MINI Experience.

MINI Countryman - interiér - lišta přepínačů

JEN TO PŘEPNI.

Vše, co potřebujete, od parkovací brzdy, voliče převodovky až po volbu režimů MINI Experience, je vzdálené na pouhý pohyb přepínače. Pět intuitivních ovladačů dostalo nový vzhled a podobu, takže jsou nyní snadněji k dosažení, jednodušeji se obsluhují a lépe se s nimi hraje.

POCIT Z ŘÍZENÍ JAKO V MOTOKÁŘE.

Zábava začíná okamžitě, jakmile se dotknete volantu. I když jsme se inspirovali nadčasovým klasickým Mini, tak jsme mírně zmenšili a přepracovali volant, a tím jsme ještě více zintenzivnili pro MINI typický pocit z jízdy jako v motokáře. Místo spodního ramene má nyní stylový ozdobný látkový pásek. Levý ovládací panel je navržen na obsluhu asistenčních systémů, pravý panel slouží k obsluze zábavních a komunikačních funkcí.

MINI Countryman - interiér - volant
MINI Countryman – interiér – výpln dveřní

UKAZUJE CESTU NOVÝMI MATERIÁLY.

MINI vytvořilo zcela novou podobu estetiky používáním textilií. Nový materiál, který používáme na palubní desce a obložení dveří, vytváří atmosféru mimořádného komfortu. Použitá látka se vyznačuje vysokou kvalitou a snadným čištěním. Na dotek působí luxusně, nabízí mnoho designových úprav a slouží jako dokonalé plátno pro Vaše vzrušující projekce jednotlivých režimů MINI Experience. Budeme pokračovat v objevování dalších způsobů vývoje materiálů, které plní náročná kritéria v otázkách pocitu na dotyk, vzhledu a odolnosti vůči opotřebení.