MINI Asistenční služba – hovor v případě poruchy MINI Asistenční služba – hovor v případě poruchy

I IKONA POTŘEBUJE NĚKDY TROCHU POMOCI.

MINI ASISTENČNÍ SLUŽBA.

Nevyšel Vám výlet tak, jak jste plánovali? MINI Asistenční služba Vám však pomůže, ať jste kdekoli. Stačí nám zavolat – od toho je rodina.

MINI Asistenční služba – stačí nám zavolat MINI Asistenční služba – stačí nám zavolat

MINI ASISTENČNÍ SLUŽBA PŘI PORUŠE.

Při poruše MINI Asistenční služba zajistí, že Vy a Vaše MINI se dostanete zpět na silnici tak rychle, jak je to jen možné. Speciálně školení MINI technici poradí, co dělat, buď po telefonu nebo na místě, a to kdykoliv a kdekoliv. Když Vaše MINI nemůže bezpečně dojet, my převezeme Vás a Vaše vozidlo do nejbližšího MINI servisu a zorganizujeme vše potřebné.

Pomoc je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. V případě poruchy volejte na: 844 333 555 (v ČR) + 420 222 806 449 (ze zahraničí).

MINI Asistenční služba – Pomoc při nehodě MINI Asistenční služba – Pomoc při nehodě

MINI ASISTENČNÍ SLUŽBA PŘI NEHODĚ.

Jsme připraveni neustále 24 hodin denně, abychom Vás dostali zpět na silnice tak rychle, jak je to jen možné. Když to bude potřeba, odtáhneme Váš vůz do nejbližšího MINI Servisu. Zdokumentujeme detaily nehody a zkontaktujeme Vaši pojišťovnu, stejně jako členy rodiny, a pomůžeme Vám zorganizovat další cestu do cíle.

Pomoc je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. V případě poruchy volejte na: 844 333 555 (v ČR) + 420 222 806 449 (ze zahraničí).

MINI MOBILITY PROGRAM.

MINI Asistenční služba – MINI Mobility Program MINI Asistenční služba – MINI Mobility Program

Pro málo pravděpodobné situace, kdy je Vaše MINI mimo provoz, máme připraven rozsáhlý balíček služeb a profesionální pomoci k tomu, abychom Vás a vaše MINI dostali zpět na silnici. Jsme Vaším spolehlivým partnerem, takže můžete cestovat s klidnou myslí. A to v jakékoliv situaci.