MINI SERVIS.

VÍTEJTE V RODINĚ MINI.

Pro nás jste rodina. A stejně jako se rodina vždycky stará o sebe, my se staráme o Vaše MINI. Nezáleží na tom, jaký model MINI vlastníte, zda je zbrusu nové, pomalu stárne nebo je čistě elektrické, máme pro Vás tu správnou službu. Tady, Vy a Vaše MINI jste vždy vítáni, protože v MINI, služba je rodinná záležitost.

>

PROČ MINI SERVIS?

Vy a Vaše MINI jste stvořeni jeden pro druhého. Abychom tento vztah udrželi i nadále, nabízíme pro každý model MINI četná řešení, jako je MINI Service Inclusive a MINI Value Service, které se přizpůsobí Vašim potřebám a zajistí mnoho bezstarostných kilometrů.  Protože nikdo nezná Vaši MINI lépe než naši speciálně vyškolení technici, jsou tu vždy, aby Vám pomohli najít správné řešení v každé situace. Proto si můžete být jisti, že Vaše MINI dostane služby, které potřebuje, vždy prvotřídní kvality a s MINI Originálními díly. 

MINI SERVIS.

VRAŤME VAŠEMU MINI MLÁDÍ.

Pokud jde o Vaše MINI, rozumíme Vašim požadavkům a nabízíme širokou škálu služeb na míru, které vylepšují Váš unikátní zážizek z jízdy s MINI. Postaráme se o to, abyste se vždy cítili lépe než  v bavlnce. Takže si objednejte prohlídku ještě dnes a připojte se k rodině MINI. Budeme se na Vás těšit!

>
Mini service – a clubman drives into the service hall Mini service – a clubman drives into the service hall

MINI SERVICE INCLUSIVE.

V RODINĚ MINI, PÉČE NAVÍC NIC NESTOJÍ.

MINI by pro Vás mělo mít pouze milá překvapení. S balíčky MINI Service Inclusive se nemusíte bát neočekávaných výdajů. V závislosti na tom, jaký balíček zvolíte, zaplaťte jednorázový poplatek, který kryje údržbu a opravu dílů podléhajících opotřebení. Vaše MINI je pak vždy v těch nejlepších rukou - u všech zúčastněných MINI Service Partners po celém světě. A pro případ, že byste chtěli pro svůj vůz ještě víc, zahrnuje MINI Service Inclusive Plus veškeré servisní úkony i údržby spojené s opotřebením ve Vámi zvoleném termínu.

MINI Service - service inclusive MINI Service - service inclusive
>
MINI Service - a 3-door hatch drives into the service hall MINI Service - a 3-door hatch drives into the service hall

MINI VALUE SERVICE.

V RODINĚ MINI.

Se službou MINI Value Service získáte prémiovou péči. Staňte se součástí této rodiny a užijte si celou řadu esenciálních prémiových služeb pro jakékoli MINI starší 5 let – za atraktivní a transparentní all-inclusive cenu. Po mnoha společných dobrodružstvích dopřejte své MINI lásku a péči, kterou si zaslouží.

MINI Service - mini value service MINI Service - mini value service

MINI VALUE SERVICE: PRO VOZY MINI STARŠÍ 5 LET.

Buďte součástí rodiny MINI a čerpejte výhod našeho programu pro vozy starší 5 let MINI Value Service, který Vám umožní neustále bezstarostnou jízdu. Tento program nabízí celou řadu workshopů a dalších služeb, které dokonale odpovídají Vašim potřebám.

  • Přizpůsobený pro každou potřebu a každý model MINI.
  • Nadstandardní služby pro základní potřeby, např. olej, mikrofiltry, brzdy a další.
  • Vychutnejte si atraktivní a transparentní cenovou nabídku a další výhody.
  • Opravy pouze s MINI Originální díly.
MINI Service - landscape view from the trunk MINI Service - landscape view from the trunk
>
MINI Service - technicians in front of a clubman MINI Service - technicians in front of a clubman

MINI EXTENDED WARRANTY.

Zážitky z jízdy bez obav.

Chceme, abyste si společně s MINI naplno užili každou minutu, proto na Vaše nové MINI se vztahuje záruka po dobu 24 měsíců. Protože víme, že vztahy mezi MINI a řidiči mají tendenci vydržet, můžete si snadno prodloužit záruku při objednání svého nového MINI až o pět let za malý příplatek. To znamená, že si můžete nechat opravit závady u kteréhokoli  servisního partnera MINI – po celém světě a bez dalších nákladů.

MINI Service - mini prodloužená záruka MINI Service - mini prodloužená záruka