MINI Service

Vaš preferovaný dealer

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI Service – 100% MINI – MINI Originální díly MINI Service – 100% MINI – MINI Originální díly

PROČ MINI SERVIS?

Vy a vaše MINI jste stvořeni jeden pro druhého. Abychom tento vztah udrželi i nadále, nabízíme pro každý model MINI četná řešení, jako je MINI Service Inclusive a MINI Value Service, které se přizpůsobí vašim potřebám a zajistí mnoho bezstarostných kilometrů. Nikdo nezná vaše MINI lépe než naši speciálně vyškolení technici. Jsou vždy k dispozici, aby pro vás našli v každé situaci správné řešení. Proto si můžete být jisti, že vaše MINI dostane služby, které potřebuje, vždy prvotřídní kvality a s Originálními díly MINI. Jedině tak vaše MINI zůstane 100% MINI.

PŘEHLED MINI SERVIS.

 

 • Pro každého. Bez ohledu na to, zda vlastníte nové či ojeté MINI.
 • Férové. Profitujte ze služeb, které jsou pro vás připravené přesně podle vašich požadavků.
 • Profitujte z našich all-inclusive služeb MINI Value Service.
 • Všezahrnující. Abyste mohli za všech okolností jezdit bez starostí.
 •  

Každý řidič MINI je v rodině MINI vítaný, protože všichni pečujeme o stejné hodnoty a sdílíme pro ně stejnou lásku. Koneckonců, rodina je něco, co si koupit opravdu nemůžete. A dobrá věc je, že své rodině můžete vždy věřit.
MINI Service MINI Service

VÍTEJTE V RODINĚ MINI.

MINI SERVICE INCLUSIVE.

Rodina MINI je o vztazích a důvěře – důvěře, že o vše bude postaráno. Proto jsme hrdí, že vám můžeme představit službu MINI Service Inclusive, která jedinou platbou plně pokryje servisní náklady na vaše MINI. Všechny služby a servisní úkony jsou součástí prohlídky, kterou si rezervujete. Služba MINI Service Inclusive je k dispozici také pro vaše ojeté MINI. Připojte se tedy k rodině MINI. Kontaktujte svého MINI Servisního partnera a zjistěte jak.
MINI Service MINI Service

VÍCE NEŽ JEN KONKURENCESCHOPNÉ CENY.

MINI Value Service.

S MINI Value Service vás nečekají žádná neočekávaná překvapení. Bez ohledu na to, kolik má vaše MINI najeto kilometrů nebo jak je staré, vy se můžete vždy spolehnout na to, že vaše auto je v rukou těch, kteří ho znají nejlépe. MINI Value Service nabízí celou řadu služeb, které vás informují o tom, co můžete očekávat – dnes i v budoucnu. Vždy se můžete spolehnout na prémiový all-inclusive servis za atraktivní, transparentní cenu včetně MINI Originálních dílů. Dokonale přizpůsobené vašim potřebám.

VRAŤME VAŠEMU MINI MLÁDÍ.

Pokud jde o vaše MINI, rozumíme vašim požadavkům a nabízíme širokou škálu služeb na míru, které vylepšují váš jedinečný zážitek z jízdy s MINI. Postaráme se o to, abyste se vždy cítili lépe než jako v bavlnce. Takže si objednejte prohlídku ještě dnes a připojte se k rodině MINI. Nemůžeme se dočkat, až se s vámi setkáme.
MINI VÝMĚNA OLEJE – SYMBOL

MINI VÝMĚNA OLEJE.

MINI Originální výměna motorového oleje zaručí, že vaše MINI vždy bude v té nejlepší kondici.
 • Vylepšený výkon motoru a lepší hospodárnost
 • Delší životnost motoru
 • Lepší ochrana kritických součástí proti korozi a opotřebení
MINI BRZDOVÉ KOTOUČE A DESTIČKY – SYMBOL

MINI BRZDOVÉ KOTOUČE A DESTIČKY

Výměna MINI Originálních brzdových kotoučů a destiček je naprosto nezbytná pro bezpečnou jízdu s vaším MINI.
 • Profesionální výměna MINI Originálních dílů
 • Ideálně a přesně odpovídají vašemu modelu MINI
 • Vynikající brzdný výkon zaručuje maximální bezpečnost
 • Výroba ze speciální kombinace materiálů zajišťuje maximální výkon a odolnost
MINI ORIGINÁLNÍ MOTOROVÝ OLEJ A SERVIS MINI ORIGINÁLNÍ MOTOROVÝ OLEJ A SERVIS

MINI ORIGINÁLNÍ OLEJ A JEHO VÝMĚNA

VÝKONY. NOVĚ NATANKOVANÉ.

Úžasné výkony jsou také otázkou dobré přípravy. MINI Originální motorový olej je speciálně vyvinut tak, aby co nejlépe vyhovoval požadavkům vašeho MINI a je testován přímo automobilkou MINI. Pomáhá chránit motor před korozí a zaručuje konzistentní výkon a delší životnost motoru. Technologie aktivního čištění udržuje motor čistý, jako když vyjel z výroby, a minimalizované vypařování dále snižuje spotřebu oleje. Originální odborné znalosti o MINI motorovém oleji a servisu jsou k dispozici výhradně u vašeho MINI servisního partnera.
MINI ORIGINÁLNÍ DÍLY – MINI SERVIS A OPRAVY MINI ORIGINÁLNÍ DÍLY – MINI SERVIS A OPRAVY

MINI ORIGINÁLNÍ DÍLY.

UDRŽUJTE HO V ORIGINÁLNÍM STAVU. BEZ ZTRÁTY JEDINEČNOSTI.

Poskytujeme vše, co byste kdy mohli vy a vaše MINI potřebovat. Naši speciálně vyškolení technici se rychle a spolehlivě postarají o každý úkon podle nejvyšších standardů. Použitím MINI Originálních dílů udržujeme vaše MINI 100% MINI.
MINI SILNIČNÍ ASISTENČNÍ SLUŽBA – MINI SERVIS MINI SILNIČNÍ ASISTENČNÍ SLUŽBA – MINI SERVIS

MINI SILNIČNÍ ASISTENČNÍ SLUŽBA – POMOC UŽ JE NA CESTĚ.

Jízda s vaším MINI je vždy zábava. Mohou však nastat nepředvídatelné události. To je chvíle, kdy přichází MINI Silniční asistenční služba. Stačí jen jeden hovor a pomoc je na cestě – buď telefonicky, nebo přímo na místě. Kdykoliv, kdekoliv a cokoliv – můžete vaše MINI bezpečně řídit s vědomím, že naši experti vás a vaše MINI znovu dostanou na silnice.

MINI TELESERVICES – MINI SERVIS MINI TELESERVICES – MINI SERVIS

MINI TELESERVICES.

Služby MINI Teleservices vám usnadní život. Ve skutečnosti o hodně usnadní. Stačí si vybrat svého MINI Servisního partnera a vše ostatní proběhne automaticky. Vaše MINI ohlídá úplně všechno – od baterie až po datum vaší další prohlídky. To vám dodá klid v duši a znamená to, že se můžete soustředit na to, co je před vámi – na bezproblémovou cestu. A nejlepší na tom je, že služby MINI Teleservices jsou zdarma v každém autě s výbavou MINI Connected nebo s inteligentním tísňovým voláním Intelligent Emergency Call.