MINI ORIGINÁLNÍ OPRAVY A PÉČE - MINI certifikované karosárny a lakovny MINI ORIGINÁLNÍ OPRAVY A PÉČE - MINI certifikované karosárny a lakovny

VÍTEJTE U MINI EXPERTŮ.

MINI CERTIFIKOVANÉ LAKOVNY A KAROSÁRNY.

Vaše MINI je originál – dbáme na to, aby tak zůstalo.


Větší nehoda nebo jen malý škrábanec? Potřebuje Váš interiér trochu pozornosti? Některá dobrodružství mohou zanechat stopy. Ale nebojte se, Vaše rodina MINI je tu, aby je opravila. A stejně jako my nechceme dělat kompromisy v estetice a bezpečnosti, neočekáváme je ani od Vás.


Naši odborníci z MINI Certifikovaných Karosáren and Lakoven Vaše MINI vrátí do dokonalého stavu dle nejvyšších standardů – což přispívá k zachování hodnoty Vašeho vozu.

MINI Originální servis - MINI certifikované karosárny a lakovny - Výměna kol  MINI Originální servis - MINI certifikované karosárny a lakovny - Výměna kol

VAŠE MINI OPĚT ROZZÁŘÍME.

MINI KAROSÁŘSKÉ A LAKÝRNICKÉ OPRAVY.

Ať už se jedná o drobný náraz nebo větší nehodu, postaráme se o to, abyste se svým MINI opět vyjeli na silnici bezpečně a v perfektním stavu. Všechny opravy provádíme v nejvyšší kvalitě, s technickými znalostmi a nejmodernějšími technologiemi oprav, aby Vaše MINI zůstalo originální a zachovalo si svou hodnotu.
MINI 3-dveřové v odstínu volcanic orange MINI 3-dveřové v odstínu volcanic orange

ABY VAŠE MINI ZŮSTALO ORIGINÁLNÍ.

MINI ORIGINÁLNÍ DÍLY.

MINI Originální díly jsou pečlivě navrženy, testovány a vyráběny speciálně pro Vaše MINI. Vysoce kvalitní konstrukce každého MINI Originálního dílu zaručuje, že všechny komponenty ve Vašem vozu dokonale spolupracují, aby společně poskytly prvotřídní výkonnost, maximální bezpečnost a dlouhou životnost.
MINI 3-dveřové v odstínu Metalický Ice-land Blue. MINI 3-dveřové v odstínu Metalický Ice-land Blue.

ŠÍLENĚ BAREVNÉ, SPRÁVNĚ NALAKOVANÉ.

MINI CERTIFIKOVANÉ KAROSÁRNY A LAKOVNY.

Můžete se spolehnout, že naše MINI Certifikované karosárny a lakovny provedou opravy v nejvyšší kvalitě. Všechny opravy se provádějí pomocí nejmodernějších technologií, MINI Originální díly a MINI Originální laky ColorSystem. Naše MINI Certifikované karosárny a lakovny zajistí, aby Vaše vozidlo zářilo jako nové. Díky tomu si Vaše MINI zachová svou hodnotu a poskytne maximální bezpečnost.
MINI Originální opravy - MINI Asistenční služba 24/7 MINI Originální opravy - MINI Asistenční služba 24/7

NEMÁTE SVŮJ DEN?

MINI ASISTENČNÍ SLUŽBA.

Nevyšel výlet dle Vašich představ? MINI Asistenční služba Vám však kryje záda, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Poskytne Vám všechny potřebné informace a pomoc, abyste se mohli vrátit zpět na cestu. Stačí jen jeden hovor a pomoc je na cestě.