Vaš preferovaný dealer

Kola dělají auto. Originální kola a pneumatiky MINI

dam Image

Bezpečnost: psáno ve hvězdách.

MINI Originální pneumatiky.

S pneumatikami MINI se symbolem hvězdy se o svou bezpečnost bát nemusíte. Nabízené produkty podstupují náročné kvalitativní a bezpečnostní testy na vozech MINI, které jsou dokonce ještě přísnější než testy, při kterých pneumatiky získávají tzv. EU certifikát. MINI hvězdu udělíme pouze těm pneumatikám, které splní všechna hodnocená kritéria. RDC, technologie runflat a pozitivní vliv na snižování spotřeby, nízký valivý odpor, tohle všechno pro vaši bezpečnost a jistotu zkoušíme. Pro vás, pro vaše MINI a pro životní prostředí.

dam Image
MINI Originální pneumatiky označené hvězdou.

Abyste se na svých cestách vždy cítili bezpečně a měli za volantem jen ty nejlepší zážitky, testujeme MINI pneumatiky tak, aby odpovídaly vašim požadavkům na MINI i v tom nejmenším detailu. Hvězdu MINI si pneumatiky zaslouží pouze tehdy, pokud splní všechna kritéria našich sofistikovaných testů na 100%.

Leták MINI pojištění pneumatik
MINI pojištění pneumatiky na 36 měsíců.

Hvězdy přidělené pneumatikám MINI nezaručují pouze tu nejvyšší kvalitu, ale získáváte s nimi také jistotu. MINI pojištění pneumatik se vztahuje na všechny originální pneumatiky MINI a kola zakoupené od 1. března 2017 u MINI Autorizovaného dealera. MINI pojištění pneumatik platí 36 měsíců od data nákupu a v případě pojistné události nabízí až 100% náhradu pořizovací ceny. Detailní informace najdete v produktovém letáku.

dam Image
Systém monitorování tlaku v pneumatikách (RDC).

Tlak vzduchu v pneumatice zásadním způsobem ovlivňuje její funkční vlastnosti. Vzhledem k tomu, stejně jako na základě nových požadavků zakotvených v legislativě, jsou všechny MINI kola vybavena systémem monitorování tlaku v pneumatikách. Systém detekuje případnou ztrátu tlaku v jednotlivých kolech a aktivně přispívá k větší bezpečnosti jízdy. Správně nahuštěné pneumatiky mají menší valivý odpor a také se méně opotřebovávají. Vy ušetříte za palivo a budete se těšit z delší životnosti pneumatik.

Tuningové kity MINI John Cooper Works Pro
Technologie MINI Runflat.

S pneumatikami MINI Runflat se nemusíte bát toho, že zůstanete stát někde v poli uprostřed cesty. Technologie runflat umožňuje pokračovat dál v jízdě rychlostí až 80 km/h do nejbližšího pneuservisu. Zesílené bočnice pneumatik jsou vyrobené z tepelně odolné pryže. Speciální geometrie patky pneumatiky pak zabraňuje sklouznutí pneumatiky z ráfku v zatáčkách.

Tuningové kity MINI John Cooper Works Pro
Zůstaňte ve formě. MINI pneumatiky s nižším valivým odporem.

Naše pneumatiky odolávají deformacím, proto vydrží déle a ušetří vám palivo. Při deformaci dochází ke zvýšení potřeby energie na zajištění pohybu auta vpřed, což znamená vyšší spotřebu. MINI pneumatiky mají nižší valivý odpor, který snižuje míru deformace pomocí speciálních materiálů použitých při výrobě běhounu a bočnic.