mini Koncept - vize aceman

KONCEPT MINI ACEMAN.

*Koncept MINI Aceman: MINI Aceman je pouze koncepčním vozem, což znamená, že není určen pro sériovou výrobu a prodej. Proto nemůže být provozován na veřejných komunikacích a nesplňuje požadavky pro běžný silniční provoz. Natáčení probíhalo na uzavřené silnici a ve studiu bez okolní dopravy.

EMOCE (ELEKTRICKÉHO) POHYBU.

Koncept MINI Aceman je představitelem nové éry udržitelnějších a propojených vozů, kombinujících technický pokrok, charismatickou jednoduchost a potěšení z jízdy.

Náš první čistě elektrický crossover MINI SAV v sobě spojuje charakteristickou agilitu MINI, inovativní přístup k designu a suverénní zvýšenou pozici za volantem. Ztělesňuje to, co dělá MINI MINI: vzrušující proporce, výrazné linie a promyšlená funkčnost. Agilní, silný a s charismatem nadčasové sofistikovanosti je koncept MINI Aceman začátkem nového dobrodružství.

mini koncept - aceman - vlastonosti

KRÁSA SPONTÁNNOSTI.

  • Inspirující jízdní dynamika s čistě elektrickým pohonem, přinášejícím nejnovější inovace v této oblasti.
  • Zcela nová inteligentní architektura, která je stabilním základem a poskytuje flexibilitu kombinovanou s funkčností.
  • Inovativní interaktivní technologie a infotainment s několika displeji přinášejí cestujícím dosud nevídané zážitky při kontaktu a interakci s vozem.
  • Použité materiály, mezi nimiž zcela chybí chrom a kůže, jsou, jako je tomu v případě čalounění a textilií, vyrobené z recyklovaných materiálů. 

DESIGN BUDOUCNOSTI OPÍRAJÍCÍ SE O TRADICE.

Koncept MINI Aceman je moderní interpretací vozu kategorie SAV, ovšem zcela v agilním stylu MINI. Jeho jasně definované kontury a čisté hrany jsou mimořádně působivé. 

STYL INTERIÉRU – NOVÝ MINIMALISMUS.

V celém interiéru konceptu MINI Aceman se mísí klasické a sportovní designové prvky MINI s elegantními ručně vyráběnými doplňky. Velké otevřené plochy kolem dveří a měkčené povrchy přinášejí do interiéru teplo a pocit pohody, panoramatická střecha je doplňuje přísunem velkého množství světla. 

NAVRŽENO TAK, ABY PŘITAHOVALO POHLEDY.

Podmanivý světle tyrkysový povrch karoserie dále umocňuje vzrušující vzhled. V závislosti na směru dopadajícího světla barva působí světlejším nebo tmavším dojmem, což dodává povrchům a hranám decentní trojrozměrnost. Střešnímu nosiči dominují prvky v zelené barvě British Racing Green, ale jeho nosné prvky mají speciální „chameleonský“ povlak PVD, který mění svoje barvy mezi odstíny modré, fialové, zelené, tyrkysové a růžové.

mini koncept - aceman - exteriér - vlastnosti
mini koncept - aceman - interiér - vlastnosti

KROK DO UDRŽITELNÉ BUDOUCNOSTI.

Všechny udržitelné materiály jsou vyrobeny z recyklovaných plastů a s nejvyšším důrazem na detail a kvalitu. V kombinaci s barevnými odstíny vzniká úžasná hra kontrastů, podněcující mimořádnou emotivnost zážitků z jízdy.

VLASTNOSTI.

ŘIĎTE PODLE SVÉ NÁLADY – REŽIMY.

V interiéru konceptu MINI Aceman se ponoříte do různých světů. Tři odlišné vnitřní zážitkové režimy ukazují různé možnosti ovládání a používání displejů, které jsou k dispozici. Užijte si je a oživte způsob, jak na vás bude interiér působit.

REŽIM PERSONAL.

Režim Personal je o personalizaci různých zobrazení. Můžete si vybrat z řady animovaných obrázků na pozadí, které se promítají i na palubní desku a jsou doprovázeny vybranými zvuky. Připraveny jsou třeba mraky převalující se po obloze, vlny tříštící se o pobřeží nebo třpytivá voda pohybující se v bazénu. 

mini koncept - aceman - režimy - personal
mini koncept - aceman - režimy - pop-up

REŽIM POP-UP.

Režim Pop-Up je první „zážitkovou“ navigací nabízenou ve voze MINI, která obsahuje i prvek překvapení. Můžete se rozhodnout, kam chcete jet, výběrem jedné ze „zážitkových“ kategorií, jako je jídlo, události, trendy nebo roztočení animovaného kola štěstí.

REŽIM VIVID.

Díky režimu Vivid je každá cesta v konceptu MINI Aceman hravější, interaktivnější a zábavnější. V tomto režimu si můžete po zastavení vytvořit zcela nový interaktivní design celé plochy displeje.

mini koncept - aceman - režimy vivid
mini koncept - aceman - modely mini

NAJDĚTE SI TO PRAVÉ MINI.

Všechna naše MINI byla v určité fázi svého života konceptem. Prohlédněte si aktuální nabídku nových a vzrušujících MINI a vyberte si to, které je pro vás to pravé.