Vaš preferovaný dealer

Zcela transparentní servis.

MINI Offers

Péče o vaše MINI.

Individuální podpora pro každý kilometr. My v MINI máme jasný společný úkol: vy si užívejte chvíle za volantem svého MINI a servisní experti MINI se postarají o to, aby to vždy byla zábava. A právě tohle dělá z našich kompetentních servisních týmů MINI profesionální kondiční trenéry vašeho MINI. Přesně totiž vědí, co vaše MINI potřebuje. O váš vůz se starají s láskou. Od masky chladiče až po zadní světla.

 

Na přátelství.

O skutečné přátelství se člověk musí starat bez ohledu na to, jak dlouho trvá. Naši servisní experti se postarají o to, aby vaše MINI bylo připraveno na cokoliv a nikdy vás nezradilo. Přesvědčte se sami z našich atraktivních nabídek, které pro vás připravují naši servisní experti. Jako například výměna brzdových destiček nebo servisní nabídka motorový olej pro MINI. Další informace získáte u servisního partnera MINI.

Olej

Motorový olej: Zkontrolován!

Pro motor v kondici.

Servisní prohlídka motorového oleje MINI není jen pouhá výměna oleje. Obsahuje také preventivní kontrolu např. brzd a pneumatik. Při servisním intervalu 30 000 km nebo 2 roky je servisní nabídka motorový olej finančně efektivní nástroj, který výrazně prodlužuje životnost vašeho MINI.

 

Servisní prohlídka motorového oleje MINI obsahuje:

  • Výměnu motorového oleje včetně ekologické likvidace staré náplně
  • Výměnu olejového filtru
  • Vynulování počítadla servisního intervalu podle doporučení výrobce.
  • Práci a materiál

   

dam Image

Brzdy: Zkontrolovány!

Nové brzdové destičky pro větší bezpečnost.

Výkonný motor si žádá účinné brzdy.

Originální brzdy pro vaše MINI zajistí nejkratší možnou brzdnou dráhu, největší jistotu a maximální zpomalení za všech okolností a podmínek.

 

Výměna brzdových destiček obsahuje:

  • Výměnu brzdových destiček
  • Výměnu senzoru tloušťky brzdových destiček
  • Čištění brzd
  • Vynulování servisního ukazatele podle specifikace výrobce
  • Práci a materiál

     

dam Image

Přední brzdové kotouče.

Nejkvalitnější materiál pro nejvyšší účinnost brzd.

Brzdy modelu MINI Cooper S toho musí vydržet podstatně víc, než ty v MINI One. A to je také důvod, proč jsou brzdové kotouče MINI vyvíjeny specificky pro každý model zvlášť. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a fungují v naprosté symbióze s brzdovými destičkami MINI.

dam Image

Výměna baterie.

Energie pro vaše přístroje.

Originální baterie MINI spolehlivě poskytují potřebný startovací proud. Abyste měli k dispozici všechny funkce vozu (jako např. automatický start-stop systém) včetně komfortních funkcí (např. chlazení odstaveného auta), je nutné, aby výměnu baterie a opětovné zprovoznění auta provedli autorizovaní servisní technici.

Speciální servis pro vaše MINI.

Čím delší dobu vlastníte své MINI, tím víc si budete užívat ten pocit, jako když řídíte motokáru. Aby to pro vás vždy byla ta opravdová zábava, nabízíme vám program MINI Servis & Péče. Tento speciální servisní program udrží vaše MINI v té nejlepší formě tak, abyste si zábavu za volantem mohli stále užívat jako první den.

Originální díly MINI & MINI Servis: Nepřekonatelná hodnota.

Pro vaše MINI jen to nejlepší: Servis prováděný kompetentními MINI servisními experty v kombinaci s kvalitou a přesností originálních dílů MINI. To je záruka celoživotního zdraví vašeho MINI, která má pozitivní vliv na zůstatkovou cenu vašeho miláčka. Zůstaňte u MINI a dopřejte mu to pravé.

 

Atraktivní fixní ceny při plné záruce.

Program MINI Servis & Péče je transparentní ve všech směrech. Vždy dostanete jasnou informaci o tom, kolik vás bude servis stát. A bude to méně, než si možná myslíte. Zaručujeme vám totiž 2 roky plné záruky na všechny repasované originální díly MINI.