Vaš preferovaný dealer

MINI SUPERLEGGERA Koncept

MINI Koncept

ÚCHVATNÝ KONCEPT OD SAMÉHO ZAČÁTKU.

Prostě víte, že vzít to nejlepší z Velké Británie a spojit to s nejlepší italskou řemeslnou prací je fantastický nápad. Dokazuje to i senzační koncept MINI Superleggera Vision. Ve skutečnosti nabízí mnoho: spojuje v sobě úžasný vzhled, nečekaný výkon a špičkové technologie. Šťastná to věc.

cnt Background Image
MINI Koncept

MINI. ALE NE TAK, JAK HO ZNÁTE.

Stačí jeden pohled a je vám jasné, že tento koncept je esencí jízdní zábavy. Tvar karoserie evokuje radostné pocity spojené s jízdou klasickým britským roadsterem: vidíte protaženou kapotu, dlouhý rozvor i krátké převisy. Základem je lehký rám z hliníkových trubek, na kterém je vymodelovaná ručně vyrobená karoserie. Design definuje zejména výrazná linka, která začíná nad předními koly a pokračuje až do zadní části.

aig Background Image

Minulost potkává budoucnost.

Koncept MINI Superleggera možná odkazuje na zlatou éru motorismu, ale zaměřuje se na budoucnost. S nejmodernějšími technologiemi a elektrickou energií v srdci. Tradiční dřevěné dekory v interiéru jsou futuristicky propojeny s hliníkovými částmi, což vytváří pozoruhodný efekt. Centrální přístroj MINI je zasazen do jednolitého hliníkového rámečku. S dalšími odkazy na britské motoristické dědictví je zacházeno s respektem a italským vkusem.

cnt Background Image
MINI Superleggera Vision – úhlopříčný pohled shora