Vaš preferovaný dealer

MINI Koncept NEXT 100.

MINI Next100

TVAR VĚCÍ PŘICHÁZEJÍCÍCH.

VYNALÉZAVOST JE ZABUDOVÁNA PŘÍMO DO DNA MINI. ALE CO KDYŽ SE MŮŽETE DOTKNOUT I NĚČEHO HLUBŠÍHO? CO KDYŽ MINI ZÍTŘKA NABÍDNE JEDINEČNÝ, PERSONALIZOVANÝ ZÁŽITEK KOMBINOVANÝ SE SDÍLENÝM VLASTNICTVÍM? ABYCHOM VÁM UKÁZALI MOŽNOSTI LEŽÍCÍ PŘED NÁMI, PŘEDSTAVILI JSME SI, JAK BY MOHLA VYPADAT BUDOUCNOST MĚSTSKÉ MOBILITY.

cnt Background Image
concept car

KAŽDÉ MINI JE VAŠE MINI.

V BUDOUCNOSTI, KDE JE MOŽNÉ KAŽDÉ MINI SDÍLET S OSTATNÍMI, PŘICHÁZÍ NOVÁ GENERACE TECHNOLOGIÍ, UMOŽŇUJÍCÍ PŘIZPŮSOBIT AUTO VLASTNÍMU STYLU. PLOCHY EXTERIÉRU SE TRANSFORMUJÍ PODLE OSOBNÍCH PREFERENCÍ A PŘI PŘÍCHODU VÁS PŘIVÍTÁ OSOBNÍ OSVĚTLENÍ. SRDCEM A MOZKEM KONCEPTU MINI VISION NEXT 100 JE TZV. COOPERIZER, TEDY BAREVNÝ PRŮSVITNÝ KRUHOVÝ PŘÍSTROJOVÝ ŠTÍT UMÍSTĚNÍ VE STŘEDU PALUBNÍ DESKY. S ŘIDIČEM KOMUNIKUJE POMOCÍ DYNAMICKÉ ZMĚNY BAREV.

aig Background Image

ZNOVUSTVOŘENÉ MINI.

KONCEPT MINI VISION NEXT 100 VZDÁVÁ POCTU IKONICKÉMU DESIGNU MINI, A TO HLAVNĚ UMÍSTĚNÍM KOL V ROZÍCH KAROSERIE, KTERÉ VÝRAZNĚ ZLEPŠUJE OVLADATELNOST A POCIT Z ŘÍZENÍ.

COOPERIZER NAVÍC NABÍZÍ MOŽNOST VYZKOUŠET OSOBNÍ JÍZDNÍ REŽIM NĚKOHO DALŠÍHO, AŤ UŽ PŘÁTEL ČI RODINY, A TÍM OSLAVIT KREATIVINÍ VIZIONÁŘSTVÍ ZNAČKY.

PŘI ZASTÁVCE MEZI JEDNOTLIVÝMI VÝLETY DOKÁŽE KONCEPT AUTONOMNĚ NAVŠTÍVIT SERVISNÍ MÍSTO, KDE SE NECHÁ UMÝT NEBO DOBÍT PŘEDTÍM, NEŽ JEHO SLUŽBY VYUŽIJE DALŠÍ ŘIDIČ.