JCW příslušenství – teaser

ODVAHA K ODLIŠNOSTI.

PŘITÁHNE POHLEDY A ROZBUŠÍ SRDCE. PŘÍSLUŠENSTVÍ MINI JOHN COOPER WORKS.

Výrazné. Smělé. Vaše. Zvýrazněte svoji individualitu a mějte odvahu odlišit se pomocí vzrušujícího stylu příslušenství John Cooper Works určeného pro exteriér. Stvořeno pro ty, kteří odmítají splynout s davem.

MÁTE CHUŤ NA TROCHU VZRUŠENÍ A NAPĚTÍ?

Dodejte svému MINI autentický feeling závodních tratí. Z JCW karbonového příslušenství vyzařuje vzrušující MINI pocit z jízdy jako v motokáře. Sportovní charakter svého MINI můžete posílit nepřeberným množstvím karbonových doplňků, jako jsou kryty zrcátek, boční ozdoby, nasávací otvory či madlo víka zavazadlového prostoru.
MINI John Cooper – vzrušení a napětí
MINI John Cooper Works – madlo víka zavazadlového prostoru

JCW KARBONOVÉ MADLO VÍKA ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU.

Sportovní design: JCW Madlo víka zavazadlového prostoru vyrobené z prvotřídního karbonu propůjčuje zadní části vozu mimořádně působivý vzhled. Zejména v kombinaci s dalšími karbonovými doplňky exteriéru vytváří mimořádně sportovní celkový výraz.
MINI John Cooper Works – obložení nasávacího otvoru

JCW KARBONOVÝ RÁMEČEK NASÁVACÍHO OTVORU NA KAPOTĚ.

Opravdové závodní nadšení. Obložení nasávacího otvoru John Cooper Works je vyrobeno z mimořádně kvalitního, čirým lakem zalakovaného karbonu. Pro dokonalý a nezaměnitelný vzhled přední části vozu.
MINI John Cooper Works – červené a černé – boční ozdoby ze sešívaného karbonu

JCW Karbonové boční ozdoby.

Dvojnásobná sportovnost. Karbonové boční ozdoby John Cooper Works jsou výraznými prvky na bocích vozu a dodávají mu zcela nový výraz. Jsou navrženy přímo pro boční panely MINI a dokonale doplňují jejich dynamický vzhled. Inovativní výrobní metoda nového karbonového materiálu je ztělesněním pro MINI typického průkopnického ducha.

HVĚZDOU NA KAŽDÉ SILNICI.

MINI John Cooper Works – zelený nebo černý – začátek každé silnice

MINI Originální zimní kompletní kola s označením hvězdou, která jsou zárukou kvality a bezpečnosti, byla pečlivě vyvinuta v těsné spolupráci s předními výrobci pneumatik, jako je Goodyear, Dunlop, Michelin a Pirelli. Jsou sladěné s Vaším MINI, takže jeho dynamické schopnosti posunují na vyšší úroveň, zásluhou nejnovější generace technologie runflat poskytují pohodlnou a stabilní jízdu bez ohledu na to, kam Vás Vaše cesty zavedou.

ROZTOČTE TO STYLOVĚ.

MINI ORIGINÁLNÍ KOLA & PNEUMATIKY
DYNAMIKA & DESIGN
Design Piano Black

MINI JOHN COOPER WORKS KOLEKCE.

MINI John Cooper Works – přívěsek na klíče – lanyard

JCW PŘÍVĚSEK NA KLÍČEK S LANYARDEM.

Senzační klíček. Přívěsek na klíče v nápadném sportovním designu John Cooper Works je nejen výjimečně stylový, ale také chytrý. Integrovaný čip NFC umožňuje provádět vybrané funkce chytrého telefonu pouhým přiložením telefonu k přívěsku.

MINI SERVIS. PŘEVEZMEME PÉČI O VAŠEHO MILÁČKA.

MINI John Cooper Works – MINI Service Inclusive

MINI SERVICE INCLUSIVE.

Rozlučte se se starostmi s výdaji na údržbou. MINI Service Inclusive nabízí komplexní řešení dokonale přizpůsobené Vašim potřebám a každému MINI, a to jak novému, tak i staršímu. Všechny služby zahrnuté ve Vámi zvoleném balíčku jsou hrazeny jednorázovým fixním poplatkem. To Vám nejen usnadní kalkulaci nákladů, ale také to přinese výrazné úspory ve srovnání s individuálně placenými servisními službami ve Vašem MINI Servisu. MINI Service Inclusive přináší komfort bezstarostné údržby a současně nižší náklady na servis.

MINI FIT SERVIS.

Bez ohledu na to, kolik kilometrů Vaše MINI najezdilo, než sem dorazilo, patří právě sem. Vaše rodina MINI je zde, aby Vám pomohla udržet hodnotu Vašeho MINI, které je starší 5 let. V rámci služby MINI Fit Service nabízíme řadu prémiových servisních služeb, jako je výměna oleje, výměna kabinových filtrů, servis brzd a další, prováděných podle nejvyšších standardů MINI speciálně vyškolenými techniky a s použitím MINI Originálních dílů. To vše za atraktivní all-inclusive cenu, přizpůsobenou stáří Vašeho MINI. Nechte svou lásku k MINI s klidným svědomím zrát.

MINI John Cooper Works – MINI Fit Service