COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI 3dveřové – červená a černá – kola a pneumatiky MINI 3dveřové – červená a černá – kola a pneumatiky

MINI ORIGINÁLNÍ KOLA A PNEUMATIKY SE ZNAKEM HVĚZDY.

Osvěžte svou jízdu nejnovějšími MINI Originálními kompletními sadami kol. Když objevujete nové a nepoznané cesty, je důležité cítit se bezpečně. K tomu máme připravenou širokou nabídku MINI Originálních kompletních sad kol. Jsou obuté výhradně do pneumatik navržených přímo pro každý jedinečný model MINI a váš jízdní styl. Současně jsou vždy navrženy pro danou sezónu, v níž poskytují maximální přilnavost na každém povrchu, po němž se pohybujete. Pneumatiky jsou označeny symbolem hvězdy a dodávají je přední výrobci pneumatik. To je samo o sobě zárukou, že budete mít při jízdě vždy pocit naprostého bezpečí. Všechna kola jsou dodávána smontovaná, vyvážená a rovnou připravená k použití. KOMPLETNÍ SADY ZIMNÍCH KOL.

MINI Kompletní sady zimních kol – Zima na max.

MINI Accessories – original wheels – winter tyres MINI Accessories – original wheels – winter tyres

MINI Originální kompletní sady zimních kol jsou zárukou kvality a bezpečné jízdy. Byly vyvinuty v těsné spolupráci s vedoucími výrobci ve svých oborech a současně byly intenzivně testovány tak, aby vašemu MINI zajistily potřebnou přilnavost a současně ideálně ladily s jeho celkovým konceptem a individuálním provedením. MINI zimní pneumatiky a kola důrazně doporučujeme pro oblasti, kde teploty klesají pod +7 °C. V těchto podmínkách poskytují více bezpečí na silnici zásluhou účinnějšího brzdění a lepší přilnavosti ve všech provozních podmínkách.

SUVERÉNNÍ GRIP.

Jakmile klesnou teploty, směs letních pneumatik ztvrdne a není schopna poskytovat své obvyklé vlastnosti. Právě to je důvod, proč se při teplotách pod 7 °C doporučuje vyměnit letní pneumatiky za zimní. Jejich speciální směs zajistí optimální brzdné schopnosti, vynikající výkonnost a současně bezpečnost při jízdě i v nejnižších teplotách.

MINI kompletní sady kol poskytují maximální výkonnost a bezpečnost:

MINI kola – zimní a letní – přilnavost a vzorek

Brzdná dráha se vzorkem o hloubce (mm) za mokra:

Brzdná dráha se vzorkem o hloubce (mm) za mokra:

KOMPLETNÍ SADY LETNÍCH KOL.

MINI Cabrio – šedá a černá – kompletní sady letních kol MINI Cabrio – šedá a černá – kompletní sady letních kol

Jakmile začne léto, co může být lepší než naložit vaše MINI, vzít si sluneční brýle a vydat se na cestu. Když budete mít svůj svět na kolech, MINI každým dnem nabídne nekonečné možnosti. Třeba projetí nové silnice. Nová místa k objevování. Vytvoříte si nové vzpomínky. MINI Originální kola a pneumatiky jsou zde proto, aby maximalizovaly vaše zážitky a pomohly vám dostat se k nim s větší dávkou stylu a ve větším bezpečí. Nezáleží přitom, zda jste sportovní nadšenec, nebo se jen vydáváte za dobrodružstvím zalitým sluncem.

KVALITA, NA KTERÉ MŮŽETE JEZDIT.

Přidání MINI Originálních kol, pneumatik a příslušenství na vaše MINI, to je jako udělat poslední tah štětcem na uměleckém díle. Vezměte si třeba MINI neotáčející se krytky náboje kola, které dokonale doplňují celek a vytvářejí z vašeho vozu skutečný cool MINI originál.

HVĚZDNÁ KVALITA.

MINI kola – pneumatiky – hvězda kvality označuje benefity MINI kola – pneumatiky – hvězda kvality označuje benefity

MINI Original Complete Wheels jsou vybavena výhradně pneumatikami označenými hvězdičkou, což zaručuje záruku kvality a bezpečnosti. Byly vyvinuty v úzké spolupráci s předními výrobci, jako jsou Bridgestone, Michelin a Pirelli, a jsou přísn testovány na optimalizaci přilnavosti MINI na silnici.

PŘEHLED BENEFITŮ.

VYROBENO NA MÍRU.

Všechna MINI Originální kola a pneumatiky byly speciálně vyvinuté tak, aby zajistily pro MINI typický pocit z jízdy jako v motokáře a současně ladily s individuálním stylem každého jednotlivého modelu MINI.

TESTOVÁNO.

Každá pneumatika prošla nejpřísnějšími testy tvořenými až 50 různými kvalitativními kritérii (schválení pro EU vyžaduje jen tři kritéria).

SPORTOVNOST.

Všechny pneumatiky jsou dokonale sladěné s komponenty podvozků a jejich adaptivními systémy, takže poskytují maximální přilnavost a výkonnost.

BEZPEČNOST.

Pneumatiky označené symbolem hvězdy se vyznačují mimořádnou odolností, špičkovými hodnoceními bezpečnosti a nejnovější generací technologie runflat.

EKONOMIKA.

Systematické používání pokrokových materiálů snižuje spotřebu paliva a omezuje úroveň vnější hlučnosti.

TECHNOLOGIE RUNFLAT.

Technologie runflat umožňuje i po ztrátě tlaku vzduchu v pneumatice ujet s vozidlem až 80 kilometrů rychlostí nejvýše 80 km/h. To znamená nejen zvýšení bezpečnosti, ale také komfortu. Současně to však znamená, že nepotřebujete mít rezervní kolo, protože můžete jednoduše dojet do vašeho MINI Servisu. Vozidlo tím pádem má menší hmotnost a nabízí více prostoru pro zavazadla nebo sportovní výbavu.

Bez technologie runflat:
MINI kola a pneumatiky – pneumatika bez technologie runflat
S technologií runflat:
MINI kola a pneumatiky – technologie runflat

SPOLUPRÁCE S PŘEDNÍMI VÝROBCI.

Kola MINI jsou zkonstruována a testována pro optimalizaci výkonu a přilnavosti MINI. Ať už vaše MINI potřebuje Bridgestone, Michelin a Pirelli nebo jinou prémiovou značku, hvězda na bočnici znamená, že pneumatika je schválena MINI a poskytne vám nejlepší zážitek z jízdy, protože byla vyrobena speciálně pro vaše MINI a se standardy MINI. Pneumatiky označené hvězdičkou jsou testovány na 50 různých kvalitativních kritériích seskupených do šesti hlavních oblastí: jízdní vlastnosti, bezpečnost, opotřebení, účinnost, pohodlí a sportovní chování.

MINI POJIŠTĚNÍ PNEUMATIK.

V případě nešťastného poškození pneumatik, ať už náhodně nebo úmyslně, může pojištění pneumatik MINI přispět k neočekávaným nákladům na opravu nebo výměnu, bez ohledu na stáří vašeho vozidla.
Pojištění pneumatik MINI nabízí komplexní ochranu proti:

  • Poškození způsobené špičatými předměty, jako jsou hřebíky a střepy ze skla
  • Poškození způsobené nárazem na obrubník (při parkování)
  • Vandalismus
  • Krádež

Pojištění pneumatik MINI poskytuje 100% náhradu nákladů na pneumatiky v prvním roce, 75% ve druhém roce a 50% ve třetím roce. *

*MINI Pojištění pneumatik je platné pro všechny pneumatiky označené symbolem hvězdy a kompletní sady kol zakoupené u MINI Autorizovaných dealerů. Navíc je MINI Pojištění pneumatik platné pro všechny originální pneumatiky na vozech MINI při jejich pořízení a registraci od března 2020. Součástí pojištění nejsou ráfky a cena práce. Pro další informace o MINI Pojištění pneumatik, prosím, kontaktujte svůj MINI Servis nebo si přečtěte platné podmínky záruky. MINI Pojištění pneumatik je produktem pojišťovny Allianz Versicherungs-AG.

MINI kola – MINI Pojištění pneumatik – krytí MINI kola – MINI Pojištění pneumatik – krytí

MINI VÝMĚNA PNEUMATIK.

Naši MINI servisní specialisté vám doporučí pro vás a váš vůz optimální kola a pneumatiky označené hvězdou. Pouze tyto typy splňují přísné kvalitativní standardy MINI. Je třeba také dodat, že jsme připraveni vyměnit, vyzkoušet, opravit a uložit vaše kola. Ať už se jedná o rezervní kolo nebo kompletní sadu kol, naše služby určené pro kola a pneumatiky vždy nabízejí prvotřídní produkty a profesionální doporučení. Dopřejte svému vozu důkladnou a láskyplnou péči, kterou si zaslouží. Dovezte ho do MINI Servisu u MINI Autorizovaného dealera.

MINI Kola a pneumatiky – služba výměny pneumatik MINI Kola a pneumatiky – služba výměny pneumatik

#HereWeGo – děkujeme celé komunitě MINI za fantastické fotografie!