DIGITÁLNÍ ZÁŽITKY.

DIGITÁLNÍ KVANTOVÝ POSUN.

Potěšte své smysly a vychutnejte si souhru světla, zvuku a nálady přizpůsobenou Vaší náladě. Proměňte každou cestu v nezapomenutelný digitální zážitek. Vítejte v interaktivní budoucnosti MINI.
Elektrické MINI Countryman – digitální zážitky – operační systém Elektrické MINI Countryman – digitální zážitky – operační systém
Srdcem digitálního centra je ikonická MINI Interaktivní jednotka. Na tomto nádherném OLED displeji pracuje nový MINI Operační systém 9, umožňující komunikovat s digitálním asistentem MINI Intelligent Personal Assistant jednoduše pomocí hlasu. Pro ještě lepší spojení s vozem a snazší ovládání má vše své vlastní místo.

REŽIMY MINI EXPERIENCE PRO INTENZIVNÍ ZÁŽITKY S MINI.

Nechte se uvnitř elektrického MINI Countryman pohltit různými výjimečnými světy. Každý režim je doplněný vlastním kreativním pojetím designu a palety zvuků. V režimu Personal můžete pomocí aplikace MINI vybrat obrázek z galerie svého telefonu a umístit jej na pozadí MINI Interaktivní jednotky. Tím se do Vašeho interiéru vnese nový život.

VÁŠ MINI OSOBNÍ ASISTENT.

Elektrické MINI Countryman – digitální zážitky – spike Elektrické MINI Countryman – digitální zážitky – spike

MINI INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Do modelů MINI se poprvé dostává plnohodnotný hlasový asistent. Asistent MINI Intelligent Personal Assistant se aktivuje pomocí spojení „Hej MINI“ nebo stisknutím tlačítka hlasového ovládání na volantu. Interakce hlasového ovládání na kruhovém OLED displeji má podobu animace využívající grafické prvky, typografii a avatara. Řidič si může zvolit, zda chce pro interakci používat „MINI“, stylizovaný obrázek MINI, nebo nového MINI digitálního asistenta, známého jako „SPIKE“.

Digitální asistent MINI umožňuje obsluhovat hlavní funkce, jako je navigace, telefon či rádio, nebo dokonce i klimatizaci. Možná byste se chtěli něco dozvědět o Vaší cestě. Třeba jaké bude počasí. Nebo máte speciální požadavek. I kdyby to mělo být jen malé popovídání nebo byste si chtěli poslechnout nějaký vtip.

PŘIPRAVENO KE SPOJENÍ.

Řízení je hračka, když máte digitálního společníka a přístup k řadě inteligentních online funkcí, které jsou součástí standardní výbavy bez příplatku a které přinášejí více pohodlí, bezpečnosti a propojení. Pokud budete chtít své MINI vybavit dalšími digitálními službami, můžete ho kdykoli upgradovat.

PAKET MINI CONNECTED.

Volitelný paket MINI Connected zintenzivní zážitky při každé cestě s Vaším MINI. Zajistí přístup k neustále se rozšiřující nabídce vzrušujících funkcí a zábavných aplikací, stejně jako ke streamování hudby a hraní her. Existují dokonce hry vytvořené speciálně pro použití ve voze, které můžete hrát se svými spolujezdci, když Vaše MINI stojí.

Získáte také navigaci s detailními 3D animacemi, zobrazením hustoty dopravy na celé mapě, reálnou vizualizací navádění do jízdních pruhů a funkcí navádění s rozšířenou realitou. Navíc si můžete vybrat ze dvou inteligentních osobních asistentů, z nichž oba jsou připraveni splnit každé Vaše přání.

Elektrické MINI Countryman – digitální zážitky – funkce na přání Elektrické MINI Countryman – digitální zážitky – funkce na přání

UPGRADUJTE SVÉ MINI KDYKOLI CHCETE.

I po zakoupení svého MINI si nyní můžete díky funkcím na přání flexibilně podle potřeby objednat další výbavu a balíčky konektivity. Můžete si tak své MINI užívat spolu s další unikátní doplňkovou výbavou, jako je Driving Assistant Plus nebo asistent dálkových světel. Nabídka a obsah funkcí na přání se mohou lišit v závislosti na zemi, modelu, výbavě a stavu vozu.

Remote software upgrade.

Udržujte své MINI neustále aktualizované.

Aktualizace softwaru a vylepšení funkcí jsou pro Vaše MINI k dispozici dálkově a zdarma. V závislosti na zemi, modelu, výbavě a stavu vozu můžete mít dokonce nárok na pravidelné bezplatné získávání dalších nových funkcí nebo vylepšení těch stávajících.