DIGITÁLNÍ ZÁŽITKY.

DIGITÁLNÍ KVANTOVÝ POSUN.

Potěšte své smysly a vychutnejte si souhru světla, zvuku a nálady přizpůsobenou Vaší náladě. Proměňte každou cestu v nezapomenutelný digitální zážitek. Vítejte v interaktivní budoucnosti MINI.
Elektrické MINI Countryman – digitální zážitky – operační systém

Nový MINI Operační systém 9 přináší zcela nový intuitivní uživatelský zážitek a zajišťuje, že na každé své cestě jste ve spojení a máte vše pod kontrolou více než kdykoli předtím. Je navržen pro interakci prostřednictvím dotykového OLED displeje a hlasu s využitím digitálního asistenta MINI. Díky tomu si teď můžete užít více inteligentní personalizace a emocí než kdykoli předtím.

REŽIMY MINI EXPERIENCE PRO INTENZIVNÍ ZÁŽITKY S MINI.

Vytvořte si pro sebe i své spolujezdce jedinečné zážitky pro více smyslů. Nechte se uvnitř elektrického MINI Countryman pohltit různými výjimečnými světy. Každý režim je doplněný vlastním kreativním pojetím designu a palety zvuků. V režimu Personal můžete pomocí aplikace MINI vybrat obrázek z galerie svého telefonu a umístit jej na pozadí MINI Interaktivní jednotky. Barvy prostorového osvětlení a Head-Up Displej se automaticky přizpůsobí barevnému pojetí použité fotografie. Tím se do Vašeho interiéru vnese nový život.

VÁŠ MINI OSOBNÍ ASISTENT.

Elektrické MINI Countryman – digitální zážitky – spike Elektrické MINI Countryman – digitální zážitky – spike

MINI INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT – VIZUÁLNĚ POLIDŠTĚNÝ OD MINI.

Do kokpitu modelů MINI se poprvé dostal plnohodnotný hlasový asistent. Inteligentního osobního asistenta MINI lze aktivovat pozdravem "Hey MINI" nebo stisknutím tlačítka push-to-talk na volantu. Hlasem ovládaná interakce na kruhovém OLED displeji má podobu animace s grafickými prvky, typografií a avatarem. Pokud jde o displej, řidiči si mohou vybrat mezi "MINI" - stylizovaným obrázkem MINI - a novým digitálním asistentem MINI známým jako "Spike". 

Inteligentní osobní asistent MINI ovládá klíčové funkce Vašeho MINI, jako je navigace, telefonování, rádio nebo dokonce ovládání teploty. Možná je něco, co potřebujete vědět o své cestě. Třeba o počasí. Nebo máte speciální přání. I kdybyste si chtěli jen popovídat nebo si poslechnout nějaký vtip.

PŘIPRAVENO KE SPOJENÍ.

Řízení je hračka, když máte digitálního společníka a přístup k řadě inteligentních online funkcí, které jsou součástí standardní výbavy bez příplatku a které přinášejí více pohodlí, bezpečnosti a propojení. Pokud budete chtít své MINI vybavit dalšími digitálními službami, můžete ho kdykoli upgradovat.

Chcete ještě více konektivity?

Volitelný paket MINI Connected Vám zajistí přístup k neustále se rozšiřujícímu počtu praktických funkcí a zábavních aplikací zaměřených na hry, hudbu nebo streamování videa. Již nyní se také můžete těšit na hraní her přímo ve voze, které je v automobilovém sektoru unikátní.

Pakliže vůz stojí, řidič a spolujezdci mohou v aplikaci AirConsole hrát jednoduché hry. Aplikace pro streamování hudby, jako je Spotify a Amazon Music, byly upraveny pro použití s MINI Operačním systémem 9. Jsou proto integrované v systému a lze je obsluhovat na kruhové MINI Interaktivní jednotce, zákazníci si tak mohou vychutnat vizuálně atraktivní hudební zážitky. S MINI Operačním systémem 9 mohou být bezdrátově propojena rozhraní Apple CarPlay a Android Auto.

Kromě toho, že se relevantní informace zobrazují na MINI Interaktivní jednotce, mohou se prezentovat také na volitelně dostupném Head-Up Displeji.

Elektrické MINI Countryman – digitální zážitky – connected upgrades

UPGRADUJTE SVÉ MINI KDYKOLI CHCETE.

Po zakoupení svého MINI si nyní můžete díky našim funkcím na přání MINI Remote Software Upgrades podle potřeby objednat další funkce a balíčky konektivity. A pokud je ve voze potřebné technické vybavení, můžete si své MINI užívat spolu s další skvělou digitální prémiovou výbavou, jako je Driving Assistant Plus, asistent dálkových světel nebo dálkový start motoru. Nabídka a obsah funkcí na přání se mohou lišit v závislosti na zemi, modelu, výbavě a stavu vozu.

Remote software upgrade.

Udržujte své MINI neustále aktualizované.

Aktualizace softwaru a vylepšení funkcí jsou pro Vaše MINI k dispozici dálkově a zdarma. V závislosti na zemi, modelu, výbavě a stavu vozu můžete mít dokonce nárok na pravidelné bezplatné získávání dalších nových funkcí nebo vylepšení těch stávajících.