mini connected – ikona konektivity mini connected – ikona konektivity

MINI CONNECTED.

ZAŽIJTE AUTOMATICKOU KONEKTIVITU.

mini connected – journey – začátek mini connected – journey – začátek
mini connected – aplikace – dotykový displej mini connected – aplikace – dotykový displej

VÁŠ DOKONALÝ SPOLUJEZDEC.

MINI Connected je váš osobní asistent mobility, který vám pomůže naplánovat cesty, najít auto a dálkově ovládat některé jeho funkce. Jeho chytré, intuitivní funkce a skvěle navržený dotykový displej činí řízení vašeho MINI ještě pohodlnějším, bezpečnějším a zábavnějším. Aplikace MINI poskytuje neviditelný digitální most mezi telefonem a MINI. Přirozeně vám dodává nejdůležitější informace o vašem MINI.

 

mini connected – journey – ovládání hlasem mini connected – journey – ovládání hlasem

VÁŠ HLAS JE VAŠÍM POVELEM.

Díky porozumění mluvenému slovu umí vaše MINI rozpoznat váš přirozený hlas. Prostřednictvím ikonického hlasového ovládání MINI můžete svému vozu dávat pokyny i během jízdy. Aktivujte jej jednoduše stisknutím tlačítka na volantu, začněte mluvit a získejte přístup k informacím a provozním funkcím vašeho MINI prostřednictvím vašeho hlasu. Nemusíte se ani obávat zapamatování si konkrétních povelů. Při použití Apple CarPlay navíc můžete rovněž dlouhým stisknutím tlačítka hlasového ovládání na volantu aktivovat Siri na iPhonu.

mini connected – ikona zadání do kalendáře mini connected – ikona zadání do kalendáře

OBOHATÍ VAŠE CESTOVÁNÍ.

MINI Connected vás po celou dobu informuje, udržuje v kontaktu a baví. Po připojení chytrého telefonu k multimediálnímu systému můžete telefonovat nebo poslouchat svou oblíbenou hudbu, která ožívá v nedotčené čistotě vysoce kvalitního audiosystému. Navíc máte pohodlný přístup k mnoha aplikacím, včetně těch od poskytovatelů třetích stran. Můžete si tak vychutnat své oblíbené streamovací služby, jako je Spotify. A pokud dáváte přednost Alexe a Siri, můžete si je na svých cestách zpřístupnit a zadávat jim hlasové povely.

*Amazon Alexa bude k dispozici pouze ve spojení s MINI Connected Navigace Plus. Další podrobnosti naleznete v sekci Často kladené dotazy.

mini connected – ikona navigace mini connected – ikona navigace

MĚJTE VŠE DOKONALE ZMAPOVANÉ.

Inteligentní navigační systém MINI Connected vám umožní naplánovat si trasu z pohodlí vašeho domova. Pomocí aplikace MINI najděte cíl, prostřednictvím funkce Send-to-Car jej zašlete do vašeho MINI a to jej zařadí do itineráře vaší cesty. Poté vás provede vaší cestou a poskytne vám navigaci od startu do cíle. Současně vám dovolí naplánovat jakoukoliv zastávku během cesty. Jste tak připraveni s jistotou vyrazit, ať už jedete kamkoliv. Protože jsou mapy navigace automaticky aktualizovány těmi nejnovějšími dostupnými, nešetří vám navigace jen čas, ale pomůže vám i snížit spotřebu paliva.

MINI Connected – Concierge Services – body zájmu MINI Connected – Concierge Services – body zájmu
MINI Connected – body zájmu – ikona MINI Connected – body zájmu – ikona
MINI Connected – Concierge Services – body zájmu MINI Connected – Concierge Services – body zájmu

TEĎ UŽ VÍTE, KAM JET.

Představte si, že máte během cesty několik úkolů. Jediným kliknutím můžete do svého vozu přenést zajímavá místa, která jste našli online – například obchody, čerpací stanice, bankomaty či restaurace. Váš navigační systém MINI Connected udržuje všechny vaše cíle na jednom místě. Ty, které potřebujete vždy, a ty, které objevíte. Navíc máte pouhým stisknutím tlačítka přístup k volitelné službě 24/7 MINI Concierge Service*, která vám během cest pomůže získat informace, vyhledat spojení a získat praktické tipy.

MINI Connected – ikona dopravy MINI Connected – ikona dopravy

PŘIDEJTE SI TROCHU ČASU.

Ocitáte se často v dopravní zácpě? Tomu se lze vyhnout pomocí RTTI. Tento vyspělý navigační systém neustále sleduje dopravní situaci, aby vás v reálném čase upozornil na nehody a práce na silnici, včetně výstražných upozornění na nebezpečí a odklonění dopravy. Navrhne objízdné trasy a co nejrychleji vás dovede do cíle. Současně získáte aktuální předpovědi počasí. Vaše cesty budou nejen dobře organizované, ale také mnohem uvolněnější.

mini connected – dotykový displej – hlavní jednotka mini connected – dotykový displej – hlavní jednotka
mini Connected – ikona navádění mini Connected – ikona navádění

PŘÍSTUP A OBSLUHA Z DÁLKY.

Zamkl jsem auto? Kde jsem ho zaparkoval? Služby vzdálené obsluhy MINI Connected Remote Services vám dovolí ovládat vaše MINI na dálku prostřednictvím aplikace MINI, což usnadňuje například hledání auta na parkovišti. Najdete jej prostřednictvím mapy ve vašem chytrém telefonu. Můžete také zjistit, zda jsou zavřena okna a dveře, a v případě potřeby vaše MINI odemknout někomu jinému. Dokonce ještě předtím, než vyrazíte, vám MINI Connected Remote Services dovolí aktivovat ovládání klimatizace a předehřát nebo vychladit interiér vašeho vozu. Takže teplota uvnitř vašeho MINI je vždy přesně taková, jakou chcete.

*K dispozici pro MINI Cooper SE a MINI Countryman SE.

MINI Connected – remote services – obsluha MINI Connected – remote services – obsluha
mini Connected – line – cíl cesty mini Connected – line – cíl cesty
mini connected – šedá oddělovací linka mini connected – šedá oddělovací linka

ZJISTĚTE VÍCE O MINI CONNECTED.

MINI Connected – Výbava a pakety – ikona MINI Connected – Výbava a pakety – ikona

SOUBOR PLNÉ KONEKTIVITY.

VÝBAVA & PAKETY.

S MINI Connected poznáte možnosti prémiových technologií. Připraveny jsou služby vzdálené obsluhy, funkce zasílání cílů do vozu či tísňové volání, které vás spolu s dalšími vzrušujícími službami propojí s vaším MINI. Seskupili jsme je do tří různých paketů. Najděte si ten, který vyhovuje právě vám.

mini connected – dotykový displej – infotainment mini connected – dotykový displej – infotainment
mini connected – dotykový displej – infotainment mini connected – dotykový displej – infotainment
MINI Connected – Aplikace MINI – Ikona MINI Connected – Aplikace MINI – Ikona

NASKOČTE DO VAŠEHO MINI.

Aplikace MINI.

S aplikací MINI budete mít k vašemu MINI blíže než kdy před tím. Pomocí chytrého telefonu vstoupíte do světa připojení a komfortu odkudkoliv a kdykoliv.
mini connected – ikona pomoc & podpora mini connected – ikona pomoc & podpora
POMOC A PODPORA.

ODPOVĚDI NA VAŠE OTÁZKY.