Loader

Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique mini, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Request an offer.

Book a test drive.

OOPS! Až moc.
MINI Cabrio, profil se staženou střechou

ZŮSTAŇTE OTEVŘENÍ.

Nové MINI Cabrio je zpět s ještě větší chutí po nových zážitcích. Do další úrovně dobrodružství s nebem nad hlavou přináší uhlazenější design, motokárové jízdní vlastnosti a chytré technologie.

MINI Cabrio, tříčtvrteční pohled zpředu

NECHTE SVÉ MOŽNOSTI OTEVŘENÉ.

Když je venku krásně, proč zůstávat uvnitř? Nový mechanismus elektrické skládací střechy je rychlý a tichý a během pouhých 20 sekund nabídne plný výhled – a to dokonce i za jízdy. Díky plátěné střeše si stále můžete vybrat; zejména když je volitelně k dispozici v designu MINI Yours Union Jack. Střechu 3 v 1 lze natáhnout, složit nebo ji pootevřít o 40 cm a nechat vánek proudit dovnitř.

MINI Cabrio, čelní pohled
MINI Convertible side profile

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM.

Dobrodruzi jsou vždy připraveni na všechno. A to je i důvod, proč je u nového MINI Cabrio bezpečnost na prvním místě. Nový neviditelný bezpečnostní systém ochrany při převrácení je jedním z nejnovějších příspěvků do řady prvků, které chrání vás a vaše pasažéry. A vy se můžete soustředit na každý okamžik jízdy.

MINI Cabrio, aplikace varující před deštěm

VARUJE PŘED DEŠTĚM.

Promoknout není nikdy příjemné. Díky aplikaci Rain Warner, která je součástí MINI Connected XL Journey Mate, budete před bouřkou vždy ochráněni. Je to nejchytřejší způsob předpovědi počasí.

MINI Cabrio, projekce loga

PROJEKCE LOGA.

Každý hrdina jedno má. Volitelně dodávané logo MINI, promítané ze zpětného zrcátka na zem vedle vozu, vás přivítá při nástupu. Berte to jako pozvánku k akci.

MINI Cabrio, MINI Connected XL Journey Mate

ALWAYS OPEN TIMER.

Jak změříte příjemné chvilky? Co třeba volitelnou funkcí Always Open Timer, která změří čas jízdy se střechou dole. Stane se tak ukazatelem vašich dobrých pocitů.

MINI Cabrio, ochrana při převrácení

NEVIDITELNÁ OCHRANA PŘI PŘEVRÁCENÍ.

Nový neviditelný systém ochrany při převrácení je umístěn v držácích bezpečnostních pásů pod matně černými elegantními kryty. Ve stavu nouze se aktivuje během zlomku sekundy a ochrání posádku. Je to skrytý záchranář.

MINI Cabrio, paket Driving Assistant, systém City Collision Mitigation

DRIVING ASSISTANT.

"S volitelným paketem MINI Driving Assistant vždy víte, co se před vámi děje. Systém varující před čelní srážkou Forward Collision Warning napomáhá předcházet dopravním nehodám tím, že vás varuje v případě, kdy rozdíl v rychlosti vašeho MINI a provozem vpředu je příliš velký, nebo v případě, že se k vozidlu blížíte moc rychle. Pokud je potřeba, systém natlakuje brzdovou soustavu pro rychlejší reakce a kratší brzdnou dráhu. Systém pro zmírňování následků kolize ve městě City Collision Mitigation registruje náhlé změny v plynulosti silničního provozu a podle toho vůz zpomaluje. I když zrovna nedáváte pozor na cestu, nové MINI situaci ohlídá."

MINI Cabrio, silueta

AKTIVNÍ OCHRANA CHODCŮ.

Systém aktivní ochrany zmenšuje následky zranění, která mohou chodcům nastat při nárazu do vozidla. Kapota se při nárazu nadzvedne, a tím minimalizuje zranění chodce.

MINI Cabrio, pohled zezadu s otevřeným kufrem

MINI CONNECTED.

Špičková technologie se prolíná s kouzlem MINI a vzniká učící se pomocník pro vaše dobrodružné cesty. Volitelný paket MINI Connected vás spojí s obsahem sociálních sítí, online hudbou, jízdními informacemi, aplikacemi a dalšími doplňky.

MINI Cabrio, MINI Connected displej

MINI CONNECTED XL JOURNEY MATE.

Plánovač cest, průvodce a kalendář v jednom. Journey Mate vám asistuje při každém kroku vaší cesty. Naplánujte si cestu z klidu a pohodlí domova a během jízdy získejte všechny informace, které potřebujete – o dopravě, počasí, parkování a mnohém dalším.

MINI Cabrio, displej Driving Excitement

UŽIJTE SI KAŽDOU JÍZDU NAPLNO.

Funkce Driving Excitement nabízí celou řadu možností, jak rozproudit adrenalin – je dokonalým parťákem vyhlášeným motokárovým jízdním vlastnostem vozů MINI. Analyzujte své řidičské dovednosti, zkontrolujte podmínky a sledujte síly, které generujete na cestě za vaším dalším dobrodružstvím.

MINI Cabrio, displej MINI Connected, online vyhledávání

NECHŤ CESTA ZAČNE.

Takže jste někde na cestách – a může to být kdekoliv. Možná si během cesty uvědomíte, že jste hladoví. Nebo jste zapomněli koupit někomu dárek a možná se s kamarádem impulzivně rozhodnete, že chcete jít do kina. Žádný stres. Díky funkci Online Search najdete všechno pěkně z pohodlí vašeho MINI.

MINI Cabrio, MINI Connected displej

HUDBA. NEKONEČNO ZVUKŮ.

Hudba v MINI nikdy nepřestane hrát. Připojte se na playlisty svého chytrého telefonu, objevte nové kapely pomocí výtečných aplikací MINI Connected, jako je Spotify, Deezer nebo Amazon Music, a díky TuneIn Radio poslouchejte tisíce rozhlasových stanic z celého světa.

MINI Cabrio, displej centrálního přístroje MINI

APLIKACE PRO MINI CONNECTED.

Slyšeli jste správně – své GoPro můžete ovládat přímo z kokpitu vašeho MINI. Stačí ho připevnit na MINI zvenku nebo zevnitř a dálkově ovládat přes středový panel MINI. Podporovány jsou všechny modely GoPro Hero HD s WiFi. Můžete vytvářet fotky, videa, fotosérie nebo time lapse videa. Dostanete se dokonce i do nastavení předvoleb, takže můžete filmovat s jakýmkoliv scénářem.

MINI Cabrio, aplikace varující před deštěm

TO VYPADÁ NA DÉŠŤ.

Promoknout není nikdy příjemné. Díky aplikaci Rain Warner, která je součástí MINI Connected XL Journey Mate, budete před bouřkou vždy ochráněni. Je to nejchytřejší způsob předpovědi počasí.

DESIGN V DETAILU.

Prohlédněte si nové MINI Cabrio zblízka. Dotýkat se je povoleno…

MINI Cabrio, pohled z boku

AERODYNAMICKÁ AGILITA.

O tom není pochyb – nové MINI Cabrio je uhlazený elegán. Aerodynamičtější silueta je tvořena hlavně o něco delšími, ale stále agilními proporcemi, zvýrazněnými přesně definovanou linií střechy. Zkrátka elegantní ze všech stran.

STÁHNĚTE STŘECHU. NAHOĎTE ÚSMĚV.

Na vašich cestách si přejeme, abyste byli otevřeni všemu, co silnice nabízejí. A paket MINI Always Open přesně tohle umožní tím, že vám nabídne komfort a pohodlí, které si přejete. Pokud panuje hezké počasí, ale venku je pořád chladno, vyhřívaná přední sedadla se zajisté postarají o to, že si uvolněnou jízdu náležitě vychutnáte. Větrný deflektor, který lze také vyjmout a složit, činí z jízdy se staženou střechu ještě příjemnější záležitost, protože posádku chrání před nepříjemnými turbulencemi. Funkce MINI Always Open Timer slouží k měření času, po který vaši kůži laskaly sluneční paprsky, a také měří celkovou dobu, po jakou jste si užívali jízdu s větrem ve vlasech. Funkce komfortního přístupu umožňuje nejen odemykat a zamykat dveře a zavazadlový prostor bez vyjmutí klíče z kapsy, ale také stiskem tlačítka umožňuje na dálku natáhnout a stáhnout střechu. Posuňte paketem Always Open váš komfort a pohodlí na zcela novu úroveň.

MINI Cabrio, střecha Union Jack, tříčtvrteční pohled zpředu

DESIGN NA PRVNÍ MÍSTĚ.

Je to střecha jako žádná jiná. Představujeme první plátěnou střechu s designem v branži: MINI Yours Union Jack. Kultovní britská vlajka v barvách černá/šedá je otisknutá do tkané látky střechy a pro nové MINI Cabrio je k dispozici v rámci volitelné výbavy. Ať už vlaje nahoru nebo dolů, otočí se za ní každý.

MINI Cabrio, tříčtvrteční pohled zpředu

ČISTÉ NEBE.

Ostatní kabriolety s takovým výhledem nemohou soupeřit. Nízké čelní okno nového MINI Cabrio vám neční nad hlavu, takže otevřený vzdušný prostor vás zaplaví radostí z jízdy s nebem nad hlavou.

MINI Cabrio, interiér MINI Yours

UPRAVENÝ INTERIÉR.

Dokonalý vzhled. Interiér si můžete upravit více způsoby, než si dokážete představit. Vybrat si můžete například z interiérových povrchů MINI Yours Dark Cottonwood nebo MINI Yours Fibre Alloy. Nebo můžete zvýraznit přístrojový štít a některé prvky výběrem vámi vysněné verze linií Colour Line a Chrome Line.

MINI Cabrio, dostupné barvy

BARVY KAROSERIE.

Vyberte si bílou Pepper White či oranžovou Volcanic Orange. Nebo dalších jedenáct metalických barev: červenou Blazing Red, bílou White Silver, šedou Moonwalk Grey, hnědou Iced Chocolate, šedou Thunder Grey, modrou Deep Blue, zelenou British Racing Green, stříbrnou White Silver, černou Midnight, modrou Electric Blue nebo nové laky Caribbean Aqua a Melting Silver. Pro verzi John Cooper Works je exkluzivně dostupná barva Chili Red.

MINI Convertible rear profile

PĚKNÝ ZADEK.

Zezadu vyniká nové MINI Cabrio dynamickým, ale uhlazeným designem. Zadní světla jsou zvýrazněna elegantním chromovým rámečkem. Modely Cooper S a John Cooper Works nemají pouze jednu, ale dvě koncovky výfuku. Ti, kdo se vás budou snažit dohnat, budou mít alespoň hezký výhled.

MINI Convertible back seats

VPŘEDU NEBO VZADU. POHODLÍ ČEKÁ.

Pohodlí nového MINI Cabrio vás očekává – a to dokonce i vzadu. Přepracovaná zadní sedadla nabízejí atmosféru luxusní klubovky vybavené praktickými doplňky. Vpředu jsou i ve standardní výbavě sportovní sedadla, pevně obepínající tělo. Vybrat si můžete z celé řady čalounění, například kombinaci látka/koženka Black Pearl, kožené MINI Yours Lounge Carbon Black nebo kožené Chester Malt Brown.

MINI Cabrio, 18" dvoubarevná kola Cup Spoke

SPORTOVNÍ KOLA.

Chcete vašemu MINI dodat sportovní nádech? Vyberte si nová volitelná dvoubarevná 17" kola z lehkých slitin Propeller Spoke.

John Cooper Works Paket Chili

Chcete ještě ostřejší MINI?

Okořeněný exteriér.

Vyberte si výbavu John Cooper Works Chili a dostanete černá 17” kola z lehkých slitin John Cooper Works, aerodynamický bodykit John Cooper Works se stylovými JCW nárazníky, nástavci prahů a jedinečným zadním nárazníkem JCW.

Pocit závodníka přichází zevnitř.

Prohánějte se ulicemi s dechberoucím interiérem výbavy John Cooper Works Chili. S volantem John Cooper Works, nerezovými pedály a dalšími prkvy budete nezastavitelní.

Vstupte a nechte se ohromit.

Vše začíná v momentě, kdy nasednete do svého vybaveného 3dvéřového MINI. Prahové lišty vybudí adrenalin a černá sportovní sedadla Diamond Carbon v kombinaci látka/kůže poskytnou perfektní závodní pozici.

John Cooper Works

John Cooper Works

Všichni ven.

Více výkonu. Více exkluzivních doplňků. A více zábavy. Modely John Cooper Works jsou potomky legendárních strojů Johna Coopera a jsou stejně vyzývavé jako v dobách, kdy byly šampiony rychlostních zkoušek. Pokud hledáte u svého MINI vzrušení i exkluzivitu, už nemusíte pátrat dál.

MINI Cabrio

POZNEJTE RODINU MINI.

MINI Convertible family
MINI Cabrio
Výkon
Emise
Palivo
l/100 km disclaimer
Zrychlení
0–100 km/h disclaimer
Cooper Od 643 500 Kč
100 (136)
5,1 - 4,9, 4.9, 5.1
Cooper D Od 695 500 Kč
85 (116)
4,1 - 4, 4.0, 4.1
Cooper S Od 787 800 Kč
141 (192)
6,1 - 6, 6.0, 6.1
Cooper SD Od 886 990 Kč
125 (170)
4,4 - 4,3, 4.3, 4.4
MINI John Cooper Works Od 954 200 Kč
170 (231)
6,5, 6.5, 6.5