DIGITÁLNÍ ZÁŽITKY.

DIGITÁLNÍ KVANTOVÝ POSUN.

Potěšte své smysly a vychutnejte si souhru světla, zvuku a nálady přizpůsobenou Vaší náladě. Proměňte každou cestu v nezapomenutelný digitální zážitek. Vítejte v interaktivní budoucnosti MINI.
MINI Countryman - digitální zážitky - operační systém

Nový MINI Operační systém 9 přináší zcela nový intuitivní uživatelský zážitek a zajišťuje, že na každé své cestě jste ve spojení a máte vše pod kontrolou více než kdykoli předtím. Je navržen pro interakci prostřednictvím dotykového OLED displeje a hlasu s využitím digitálního asistenta MINI. Samozřejmostí tak je více inteligentní personalizace a emocí než kdykoli předtím. 

POKAŽDÉ ŘIĎTE JINÉ MINI. VYZKOUŠEJTE NOVÝ INTERIÉR, NEBO ROVNOU OSM.

Vytvořte si pro sebe i své spolujezdce jedinečné zážitky pro více smyslů. Nechte se uvnitř MINI Countryman pohltit různými výjimečnými světy. Každý režim má vlastní kreativní design. V režimu Personal můžete pomocí aplikace MINI vybrat obrázek z galerie svého telefonu a umístit jej na pozadí MINI Interaktivní jednotky. Barvy prostorového osvětlení se automaticky přizpůsobí barevnému pojetí použité fotografie. Tím se do Vašeho interiéru vnese nový život.

VÁŠ MINI OSOBNÍ ASISTENT.

MINI Countryman - digitální zážitky - spike

MINI INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT – VIZUÁLNĚ POLIDŠTĚNÝ OD MINI.

Do modelů MINI se poprvé dostává plnohodnotný hlasový asistent. Asistent MINI Intelligent Personal Assistant se aktivuje pomocí spojení „Hej MINI“ nebo stisknutím tlačítka hlasového ovládání na volantu. Interakce hlasového ovládání na kruhovém OLED displeji má podobu animace využívající grafické prvky, typografii a avatara. Řidič si může zvolit, zda chce pro interakci používat „MINI“, stylizovaný obrázek MINI, nebo nového MINI digitálního asistenta, známého jako „SPIKE“. 

Digitální asistent MINI umožňuje obsluhovat hlavní funkce, jako je navigace, telefon či rádio, nebo dokonce i klimatizaci. Možná byste se chtěli něco dozvědět o Vaší cestě. Třeba, jaké bude počasí. Nebo máte speciální požadavek. I kdyby to mělo být jen malé popovídání nebo byste si chtěli poslechnout nějaký vtip.

PŘIPRAVENO KE SPOJENÍ.

Řízení je hračka, když máte digitálního společníka a přístup k řadě inteligentních online funkcí, které jsou součástí standardní výbavy bez příplatku a které přinášejí více pohodlí, bezpečnosti a propojení. Pokud budete chtít své MINI vybavit dalšími digitálními službami, můžete ho kdykoli upgradovat.

Chcete ještě více konektivity?

Volitelný MINI Connected  Package Vám zajistí přístup k neustále se rozšiřujícímu počtu praktických funkcí a zábavních aplikací zaměřených na hry a hudbu.

Již nyní se také můžete těšit na hraní her přímo ve voze, které je v automobilovém sektoru unikátní. Pakliže vůz stojí, řidič a spolujezdci mohou v aplikaci AirConsole hrát jednoduché hry.

Aplikace pro streamování hudby, jako je Spotify a Amazon Music, byly upraveny pro použití s MINI Operačním systémem 9. Jsou proto integrované v systému a lze je obsluhovat na kruhové MINI Interaktivní jednotce, zákazníci si tak mohou vychutnat vizuálně atraktivní hudební zážitky.

S MINI Operačním systémem 9 mohou být bezdrátově propojena rozhraní Apple CarPlay a Android Auto. Kromě toho, že se relevantní informace zobrazují na MINI Interaktivní jednotce, mohou se prezentovat také na volitelně dostupném Head-Up Displeji.

MINI Countryman - digitální zážitky - pohled z boku

UPGRADUJTE SVÉ MINI KDYKOLI CHCETE.

Po zakoupení svého MINI si nyní můžete díky našim funkcím na přání MINI Remote Software Upgrades podle potřeby objednat další funkce a balíčky konektivity. A pokud je ve voze potřebné technické vybavení, můžete si své MINI užívat spolu s další skvělou digitální prémiovou výbavou, jako je Driving Assistant Plus, asistent dálkových světel nebo dálkový start motoru. Nabídka a obsah funkcí na přání se mohou lišit v závislosti na zemi, modelu, výbavě a stavu vozu. 

Remote software upgrade.

Udržujte své MINI neustále aktualizované.

Aktualizace softwaru a vylepšení funkcí jsou pro Vaše MINI k dispozici dálkově a zdarma. V závislosti na zemi, modelu, výbavě a stavu vozu můžete mít dokonce nárok na pravidelné bezplatné získávání dalších nových funkcí nebo vylepšení těch stávajících.