MINI FINANCIAL SERVICES

VŠECHNY MOŽNOSTI. JEDNODUŠE CHYTŘE. STEJNĚ INDIVIDUÁLNÍ, JAKO VY SAMI.

Našli jste MINI, které je pro Vás to pravé. S MINI Financial Services ho máte na dosah. Ať už máte zájem o výhodný leasing nebo úvěr, třeba včetně pojištění a servisu, najdeme pro Vás to správné řešení. Proč svěřovat někomu jinému něco, na čem tolik záleží?
MINI Financial Services – přehled – ilustrace vyhledávače řešení

VÁŠ VYHLEDÁVAČ FINANCOVÁNÍ.

Prozkoumejte naši nabídku leasingových, finančních a pojistných produktů a využijte všech výhod, které Vám MINI Financial Services nabízí.

ZÍSKEJTE ZA SVÉ PENÍZE VÍCE MINI.

S MINI Financial Services máte své vysněné MINI na dosah. Naše komplexní nabídka možností financování Vám pomůže splnit si svůj sen. A proč si pro své sny stanovovat limity?

+ Příslušenství

Nabízíme individuální řešení, která Vám umožní zahrnout do smlouvy další výbavu a příslušenství. Od aerodynamického střešního boxu nebo sady kompletních zimních kol až po instalaci nabíječky Wallbox ve Vašem domě – MINI Financial Services Vám pomohou vyrazit na silnici a vydat se daleko za samotné cestování.

+ Servis

Součástí naší podpory je zajištění nejlepšího fungování Vašeho MINI a zajištění Vašeho klidu. K Vaší smlouvě Vám nabízíme další servisní služby. Můžeme Vaši smlouvu doplnit o další servisní služby, jako je například pneuservis nebo možnost bezplatného rychlého nabíjení.  Nebo můžete dát přednost servisnímu balíčku MINI Service Inclusive s nejmodernějším servisním a opravárenským zázemím a v případě potřeby i s náhradním vozem.

+ Možnosti pojištění

Vaše smlouva se společností MINI Financial Services může zahrnovat také na míru šité pojistné produkty. Například naše rozšířené pojištění pro Vaše elektrifikované MINI, které je navrženo se stejným důrazem na detail jako Vaše MINI, není jen tak ledajakým pojištěním, ale závazkem. A to včetně odborných znalostí našich techniků, kteří budou Vašemu MINI věnovat maximální péči.
MINI Financial Services – přehled – ilustrace vašeho MINI

VLASTNĚTE SVÉ MINI ZPŮSOBEM, JAKÝM CHCETE.

MINI Leasing – MINI Countryman – pohled zepředu MINI Leasing – MINI Countryman – pohled zepředu
MINI Leasing – ilustrace

MINI OPERATIVNÍ LEASING.

Jednoduše si pronajměte své oblíbené MINI na předem stanovenou dobu s pravidelnými měsíčními splátkami a užívejte si jízdu bez nutnosti jej vlastnit. Po skončení operativního leasingu jej jednoduše vrátíte a vyberete si jiný model z nejnovější nabídky.

Tato možnost by pro Vás mohla být vhodná, pokud chcete zažít potěšení z jízdy s vozem MINI bez rizika amortizace a bez starostí s prodejem vozu po skončení smlouvy. Máte klid na duši, protože Vaše MINI je v záruce a můžete využívat flexibilní smluvní podmínky a související benefity v oblasti servisu a pojištění. A co je nejlepší, po skončení smlouvy Vám nehrozí žádné riziko propadu zůstatkové hodnoty.

Jakmile si vyberete a nakonfigurujete své dokonalé MINI, musíte se rozhodnout, na jak dlouho chcete smlouvu uzavřít – na 24 až 60 měsíců – a jaký bude Váš předpokládaný roční nájezd kilometrů. Vypočítáme Vám počáteční splátku a průběžné měsíční splátky. Stanovíme částku, kterou budete každý měsíc platit, aby vše bylo co nejjednodušší. Stačí podat žádost online nebo u MINI Autorizovaného Dealera. K rozhodnutí o Vás potřebujeme znát jen několik údajů.

Na konci smlouvy vozidlo jednoduše vrátíte a vyberete si jiný model z nejnovější nabídky.

MINI Základní úvěr – ilustrace

MINI ZÁKLADNÍ ÚVĚR.

S MINI základním úvěrem se vydejte na rychlou cestu ke svému vysněnému MINI. Užijte si neomezený počet najetých kilometrů, široké možnosti přizpůsobení a konkurenceschopné úrokové sazby.

MINI Základní úvěr – MINI Countryman – pohled z boku MINI Základní úvěr – MINI Countryman – pohled z boku

Je ideální, pokud chcete převzít vlastnictví svého nového MINI a splácet ho měsíc po měsíci. Můžete jezdit jak chcete, bez omezení počtu najetých kilometrů.

Snažíme se Vám to co nejvíce usnadnit. Jakmile si vyberete model, který Vám vyhovuje, jednoduše se rozhodněte, kolik chcete složit jako akontaci a jak dlouho chcete, aby Vaše finanční smlouva trvala. Poté Vám vypočítáme výši měsíční splátky, která bude zahrnovat úroky a poplatky.

Na konci smlouvy se můžete rozhodnout, zda si vůz ponecháte, nebo jej vyměníte za nový.

KONTAKTUJTE NÁS.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc týkající se MINI Financial Services, můžete poslat zprávu na adresu info@bmwfs.cz.

Nebo zavolat na: +420 296 330 555

MINI Financial Services – přehled – kontaktujte nás MINI Financial Services – přehled – kontaktujte nás