MINI Countryman C Paket John Cooper Works

Různé styly.

S atraktivními koly z lehké slitiny, sportovními sedadly ve stylu závodních vozů a propracovanými materiály přeneste na silnice atmosféru závodních tratí.

ZAHRNUTÉ VLASTNOSTI.

Zde je několik skvělých funkcí, na které se můžete při výběru těšit.

MINI Countryman C MINI Head-Up Display
MINI Countryman C LED světlomety s rozšířenými funkcemi
MINI Countryman C MINI Experience Modes
MINI Countryman C Driving Assistant
MINI Countryman C Komfortní přístupový systém
MINI Countryman C Vyhřívání volantu
MINI Countryman C Vyhřívání sedadel řidiče a spolujezdce
MINI Countryman C Alarm

VŠECHNY VLASTNOSTI A VÝBAVA ZAHRNUTÉ VE VAŠEM DOKONALÉM MINI.

Packages available

Chcete otestovat elektrické MINI Countryman?

MINI Countryman – upoutávka na testovací jízdu MINI Countryman – upoutávka na testovací jízdu

OTÁZKY A ODPOVĚDI.

Je označováno jako "MINI SUV" nebo také kompaktní crossover,  tedy jako nejmenší segment vozů SUV, které jsou ve spojení s pohonem všech kol navržené i pro jízdu v terénu. Můžeme říci, že MINI Countryman je velké-malé SUV. Kreativní využití prostoru, které je pro MINI typické, dokázalo efektivně pracovat s každým jeho centimetrem. Zvýšená střecha poskytuje i nejvyššímu řidiči dostatek místa nad hlavou, připravena je rovněž spousta místa pro nohy a značná šířka umožní cestujícím vždy najít dostatek svého osobního prostoru. I vzadu patří k největším malým SUV, za dvojici dospělých osob sedících vpředu se na zadní sedadla pohodlně vejdou další dvě vysoké osoby. Zadní sedadla jsou sklopná a nabízejí tak další prostor pro zavazadla nebo nohy, k dispozici je až 1460 litrů (1530 litrů u stylu JCW). Countryman je praktický rodinný vůz s prémiovým vzhledem, ale přesto dostatečně odolný, robustní a všestranný, aby Vám umožnil pořádnou offroadovou zábavu.

ALL4 je pohon všech kol. Systém pohonu všech kol ALL4 pracuje s elektrohydraulickou lamelovou spojkou, kterou ovládá elektricky poháněné hydraulické čerpadlo umístěné u zadní nápravy. Mírou sevření přesně reguluje rozdělení hnací síly mezi nápravy. Poměr rozdělení může být 50/50 mezi nápravy, ale je možné také poslat až 100 % hnací síly pouze k předním kolům. Díky tomu je na všech typech silnic a za každého počasí zajištěna dokonalá jistota a suverénní trakce.

Světlá výška automobilu udává nejmenší vzdálenost mezi podlahou vozu (karoserií) a vozovkou. Definuje tedy prostor mezi nejnižší částí Vašeho MINI a povrchem pod ním. V nezatíženém stavu činí světlá výška MINI Countryman 165 mm, což je optimální hodnota, pokud se chystáte jezdit po hrbolatých silnicích nebo vyrazíte na rozbité cesty s nezpevněným povrchem.

Naše nabídka elegantních nebo sportovních kol z lehké slitiny o průměru 17 až 20“ (až 21“ z nabídky příslušenství) výrazně zlepší Vaši jízdu a dodá Vašemu MINI Countryman velmi odvážný a individuální vzhled. Stačí si zvolit výkon motoru, a poté si vybrat z nabídky odpovídajících sezónních letních a zimních kol. Jako univerzální kompromis se jeví kola s průměrem 18 palců. Průměr kola je však subjektivní záležitostí, protože ve skutečnosti záleží na Vašem vkusu nejen v otázce designu, ale také jízdního projevu. Další informace získáte u svého MINI Autorizovaného Dealera; abyste pocítili rozdíl mezi koly s různými průměry, doporučujeme absolvovat testovací jízdy.

Ano, přidáním nosiče jízdních kol můžete výrazně zvětšit přepravní schopnosti. MINI Zadní nosič kol dokáže přepravit více jízdních kol. Je lehký, robustní, snadno se nasazuje a možnost jeho sklopení umožní snadný přístup do prostoru pro zavazadla.