PROSTOR & VARIABILITA

VYŠŠÍ. DELŠÍ. A TAKÉ CHYTŘEJŠÍ.

Pro všechny Vaše plány jsme připravili více prostoru. Nové MINI Countryman je o 13 cm delší a o 8 cm vyšší, současně přináší o 25 % více prostoru pro zavazadla. Zaujme svým redukovaným designem a zásluhou chytrého využívání prostoru nabízí více úložných možností. Na své cesty si tak můžete vzít všechno, co zajistí více komfortu a zábavy.

MINI Countryman – prostor a variabilita – palubní deska

CHYTRÝ KOMFORT A POHODLÍ.

Naši designéři navrhli chytrý systém Travel & Comfort, který umožní rychle a snadno používat nejrůznější typy držáků. Jednoduše tak na zadní stranu opěradel předních sedadel připevníte držáky tabletů, ramínka na šaty nebo univerzální háčky na tašky. Připraveny jsou rovněž sklopné držáky nápojů a  nově také sklápěcí stolky, které mohou posloužit jak pro práci, tak jako polička.

SKLOPIT A NALOŽIT.

V otázce vnitřního prostoru je mimořádně variabilní MINI Countryman neobyčejně štědré. Poskytuje místo pro pět osob s dlouhýma nohama, zadní sedadla lze navíc sklopit, takže je možné zvětšit prostor pro zavazadla. Posuvem zadních sedadel v rozmezí 13 centimetrů máte možnost volit mezi velikostí prostoru pro nohy a zavazadla. Uspořádání interiéru můžete rychle a snadno změnit podle toho, jaké máte zrovna plány.

MINI Countryman – prostor a variabilita – sklopná sedadla
MINI Countryman – prostor a variabilita – pohled zezadu

MISTR PROSTORU.

Využijte zavazadlový prostor svého MINI na maximum a buďte připraveni na svá další dobrodružství. S našimi MINI nosiči a střešními boxy odvezete téměř cokoli. Například MINI Zadní držák na kola umožní převážet několik jízdních kol. Je lehký, robustní, snadno se nasazuje a možnost jeho sklopení umožní snadný přístup do prostoru pro zavazadla.

ZVÝŠENÁ STŘECHA.

Jeho střecha je také delší. Máte na ní spoustu možností pro převoz všeho možného. Střešní ližiny jsou nyní součástí standardní výbavy, takže Vaše MINI je neustále připraveno vyrazit za novými dobrodružstvími. Jsou leskle černé, takže skvěle vypadají, současně jsou připraveny na připevnění všech MINI střešních nosičů a střešních boxů.

MINI Countryman – prostor a variabilita – prosklená střecha