MINI PADESÁT NA PADESÁT

FINANCOVÁNÍ PADESÁT NA PADESÁT S NULOVÝM NAVÝŠENÍM.

MINI NA DOSAH: ZNAČKOVÉ FINANCOVÁNÍ.

Šedá dělicí čára Šedá dělicí čára

MINI FINANCIAL SERVICES.

POSADÍME VÁS ZA VOLANT.

Zvažujete nákup nového MINI? Poznejte MINI Financial Services a objevte jednotlivé nabídky a různé možnosti financování.

MINI Paket Care
Šedá dělicí čára Šedá dělicí čára

Teasers

VYHLEDÁVAČ DEALERŮ

NAJDĚTE SI SVÉHO DEALERA.

Převládá ve vás silné nutkání? Vstali jste dnes ráno a pomysleli si: „Já chci MINI“? Kliknutím na níže uvedené tlačítko vyhledáte nejbližšího MINI Autorizovaného dealera a své nové MINI si budete moci u domu zaparkovat ještě dnes večer.

 

 

NABÍDKA MINI „PADESÁT NA PADESÁT“ S NULOVÝM NAVÝŠENÍM:

 

*Příkladová kalkulace podnikatelského úvěru "PADESÁT NA PADESÁT" s poslední navýšenou splátkou je kalkulována pro model MINI 3 Door Cooper v edici Resolute na délku úvěru 12 měsíců, základní pořizovací cena vozidla 770 354 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 385 177 Kč, poslední navýšená splátka včetně pojištění činí 386 561 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění. Nabídka je určena pro podnikatele. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner MINI v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky podnikatelského úvěru jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.03.2023.