Proč MINI Servis? Nikdo jiný vaše MINI nezná lépe než naši servisní experti.

Servis

O skutečné přátelství je třeba pečovat.

Naši servisní experti se postarají o to, aby bylo vaše MINI připraveno na různé druhy výzev. Znají ho totiž nazpaměť. Můžete být naprosto klidní, vašemu pokladu se dostane potřebného servisu v tom nejvyšším standardu, vždy s použitím originálních náhradních dílů MINI, díky nimž to stále bude na 100 % MINI.

Servis

Servis

MINI Originální náhradní díly.

Při servisu vašeho vozu vždy používáme pouze originální díly MINI a díky tomu můžete mít jistotu naprosto dokonalé výměny. Originální díly se vyrábějí podle velmi přísných kvalitativních standardů z hlediska přesnosti a pro váš větší klid na ně nabízíme dvouletou záruku. Vaše MINI tak zůstává naprosto autentické, což se zásadním způsobem podílí na udržení vysoké zůstatkové hodnoty.

MINI Service Inclusive a Repair Inclusive.

MINI Service Inclusive a Repair Inclusive udržuje vaše MINI v optimální kondici, a to vše za velmi atraktivní jednorázovou platbu. Navíc máte možnost 24 měsíců dlouhou záruku prodloužit podle svého přání (maximálně X let) a jezdit s klidem i po uplynutí tovární záruky.

MINI Service Inclusive MINI Service Inclusive

Záruka MINI.

Záruka MINI.

Sedněte si a vychutnejte si klid díky záruce MINI – našemu neprůstřelnému slibu, že pokud se něco pokazí, napravíme to pro vás zdarma. Garantujeme dvouletou záruku pro celé MINI (s výjimkou dílů podléhajících běžnému opotřebení) bez omezení kilometrů.

Připravit, pozor, MINI.

Přivezte své MINI k našemu servisnímu partnerovi a dopřejte si odpočinek v salónku. Expresní servis Fast Lane Service se postará o to, že své MINI dostanete zpět v co nejkratším čase. Naši zruční a rychlí mechanici jsou za dvě hodiny schopni vyměnit olej, brzdové destičky a pneumatiky nebo provést celkovou kontrolu vozu. Vaše MINI proto bude na vaši další jízdu připraveno v rekordně krátkém čase.

MINI Fast Lane

dam Image

Postaráme se o vás.

Když přijedete k dealerovi MINI, čas utíká neskutečně rychle. Zatímco budete čekat na provedení servisu svého vozu, přečtete si noviny, podíváte se na internet díky WiFi zdarma či si dáte kávu, nebo se můžete podívat na nablýskaná MINI v autosalonu. Vrátíme vám vaše MINI jako nové.