Vaš preferovaný dealer

MINI Originální náhradní díly.

MINI Parts

Náhradní díly.

Všechny originální náhradní díly MINI jsou navrženy přesně pro vaše MINI a jsou dostupné pro všechna provedení MINI dokonce i 15 let po ukončení výroby. Originální díly skladujeme u našich MINI servisních partnerů po celém světě.

Repasované díly.

Repasované díly nabízejí stejnou kvalitu jako originální náhradní díly MINI, dvouletou záruku, ale v porovnání s novými díly vám ušetří až 50 % nákladů na pořízení.

MINI Original Battery

MINI Originální baterie.

Třikrát rychlejší než běžné olověné baterie, delší životnost a žádné požadavky na údržbu. Vsaďte na perfektní výkony a spolehlivost originálních baterií MINI – při jakékoliv teplotě.

MINI Original Brake Discs

MINI Originální brzdové kotouče.

Speciální kombinace materiálů použitá při výrobě originálních brzdových kotoučů MINI zajišťuje vysokou míru stability, tepelnou vodivost a odolnost při výjimečných brzdných schopnostech a zachování komfortu.

MINI Original Fuel Filter

MINI Originální palivový filtr.

Je vyvinutý za použití vysoce kvalitního filtračního materiálu a testovaný na vysoké provozní tlaky paliva, které v motorech MINI používáme. Originální palivový filtr MINI zajistí maximální účinnost vašeho vozu a vy se ještě dlouho budete těšit ze zážitků za volantem.

MINI Original Microfilter

MINI Originální mikrofiltr.

MINI Mikrofiltr má povrch s elektrostatickou úpravou a aktivním uhlím. Zabraňuje tak vniknutí škodlivých plynů a částeček do interiéru vašeho auta. Náš mikrofiltr dokáže téměř beze zbytku odfiltrovat mikroskopické částice o velikosti dokonce jen 5 μm.

MINI Original Brake Pads

MINI Originální brzdové destičky.

Dokonalý tvar originálních brzdových destiček MINI zlepšuje brzdný výkon, snižuje ovládací sílu brzdového pedálu a tím pádem přispívá k menšímu opotřebení a delší životnosti brzdových komponent.

MINI Original Oil Filter

MINI Originální olejový filtr.

Znečištěný olej zvyšuje spotřebu paliva a může v motoru napáchat velké škody. Originální olejový filtr MINI se postará o to, aby uvnitř motoru vašeho miláčka koloval jen čistý olej.

MINI Original Windscreen Wiper Blades

MINI Originální stěrače.

Jsou upraveny tak, aby dokonale kopírovaly zakřivení čelního skla při minimálním aerodynamickém odporu a maximálním čistícím výkonu. Díky originálním stěračům se více než 300 hodin provozu nemusíte obávat nepříjemných šmouh a vytváření neprůhledného filmu na čelním skle.

MINI Original Spark Plug

MINI Originální zapalovací svíčky.

Při cestování po dálnici musí zapalovací svíčky zvládnout 70 záblesků za sekundu. Sladění celého procesu spalování a řídicí elektroniky motoru je zcela zásadní pro optimální zážitek z jízdy.

 

MINI Original Air Filter

MINI Originální vzduchový filtr.

Je vyvinutý specificky pro jednotlivé verze motorů MINI s účinností separace prachových částic na úrovni 99 % a s životností 60 000 až 100 000 km. Díky originálnímu vzduchovém filtru MINI váš motor nikdy nepozná, jaké je to ochutnat prach..