MINI Originální náhradní díly.

MINI Parts

Náhradní díly.

Všechny originální náhradní díly MINI jsou navrženy přesně pro vaše MINI a jsou dostupné pro všechna provedení MINI dokonce i 15 let po ukončení výroby. Originální díly skladujeme u našich MINI servisních partnerů po celém světě.

Repasované díly.

Repasované díly nabízejí stejnou kvalitu jako originální náhradní díly MINI, dvouletou záruku, ale v porovnání s novými díly vám ušetří až 50 % nákladů na pořízení.

MINI Original Battery

MINI Originální baterie.

Třikrát rychlejší než běžné olověné baterie, delší životnost a žádné požadavky na údržbu. Vsaďte na perfektní výkony a spolehlivost originálních baterií MINI – při jakékoliv teplotě.

Kontaktujte MINI Autorizovaného partnera.

MINI Original Brake Discs

MINI Originální brzdové kotouče.

Speciální kombinace materiálů použitá při výrobě originálních brzdových kotoučů MINI zajišťuje vysokou míru stability, tepelnou vodivost a odolnost při výjimečných brzdných schopnostech a zachování komfortu.

Kontaktujte MINI Autorizovaného partnera.

MINI Original Fuel Filter

MINI Originální palivový filtr.

Je vyvinutý za použití vysoce kvalitního filtračního materiálu a testovaný na vysoké provozní tlaky paliva, které v motorech MINI používáme. Originální palivový filtr MINI zajistí maximální účinnost vašeho vozu a vy se ještě dlouho budete těšit ze zážitků za volantem.

Kontaktujte MINI Autorizovaného partnera.

MINI Original Microfilter

MINI Originální mikrofiltr.

MINI Mikrofiltr má povrch s elektrostatickou úpravou a aktivním uhlím. Zabraňuje tak vniknutí škodlivých plynů a částeček do interiéru vašeho auta. Náš mikrofiltr dokáže téměř beze zbytku odfiltrovat mikroskopické částice o velikosti dokonce jen 5 μm.

Kontaktujte MINI Autorizovaného partnera.

MINI Original Brake Pads

MINI Originální brzdové destičky.

Dokonalý tvar originálních brzdových destiček MINI zlepšuje brzdný výkon, snižuje ovládací sílu brzdového pedálu a tím pádem přispívá k menšímu opotřebení a delší životnosti brzdových komponent.

Kontaktujte MINI Autorizovaného partnera.

MINI Original Oil Filter

MINI Originální olejový filtr.

Znečištěný olej zvyšuje spotřebu paliva a může v motoru napáchat velké škody. Originální olejový filtr MINI se postará o to, aby uvnitř motoru vašeho miláčka koloval jen čistý olej.

Kontaktujte MINI Autorizovaného partnera.

MINI Original Windscreen Wiper Blades

MINI Originální stěrače.

Jsou upraveny tak, aby dokonale kopírovaly zakřivení čelního skla při minimálním aerodynamickém odporu a maximálním čistícím výkonu. Díky originálním stěračům se více než 300 hodin provozu nemusíte obávat nepříjemných šmouh a vytváření neprůhledného filmu na čelním skle.

Kontaktujte MINI Autorizovaného partnera.

MINI Original Spark Plug

MINI Originální zapalovací svíčky.

Při cestování po dálnici musí zapalovací svíčky zvládnout 70 záblesků za sekundu. Sladění celého procesu spalování a řídicí elektroniky motoru je zcela zásadní pro optimální zážitek z jízdy.

 

Kontaktujte MINI Autorizovaného partnera.

MINI Original Air Filter

MINI Originální vzduchový filtr.

Je vyvinutý specificky pro jednotlivé verze motorů MINI s účinností separace prachových částic na úrovni 99 % a s životností 60 000 až 100 000 km. Díky originálnímu vzduchovém filtru MINI váš motor nikdy nepozná, jaké je to ochutnat prach..

Kontaktujte MINI Autorizovaného partnera.