Vaš preferovaný dealer

Ponořte se do světa Originálního příslušenství MINI.

Vaše MINI, váš styl, dvě silné a individuální osobnosti. Existuje řada způsobů, jak svůj styl vyjádřit v ulicích. Ukažte všem to, co chcete ukázat pomocí Originálního příslušenství MINI.

dam Image

Kola dělají auto.

Dopřejte svému MINI parádní kola. Design doplněný skvělou přilnavostí a širokou nabídkou jsou zárukou zábavy i bezpečnosti. Zkuste Konfigurátor kompletních sad kol MINI a přesvědčte se na vlastní oči, jak to vašemu MINI bude slušet.

MINI Originální kola a pneumatiky

MINI John Cooper Works.

John Cooper Works.

Ten, kdo řídí MINI John Cooper Works nikdy nepozná soupeře, protože za volantem MINI John Cooper Works nemáte protivníka. Levý pruh bude váš. Příslušenství MINI John Cooper Works pak nabízí ještě větší míru individualizace. Upravte si své auto komponenty John Cooper Works, které rozbuší srdce každého motoristického fanouška.

Ovládací centrum s infotainmentem MINI.

Těšte se na perfektní a stylový multifunkční balíček, který řeší zábavu, telekomunikace, navigaci a technologie – infotainment MINI vás uchvátí. Naše moderní technologie propojuje váš chytrý telefon s autem, kvalitní multimediální služby se postarají o zábavu v typické MINI atmosféře, zatímco navigační systém vás spolehlivě dovede do cíle vaší cesty.

dam Image

Zábava.

Pro každou cestu.

Naše kvalitní řešení pro zábavu vám nabídnou to nejkvalitnější. Vychutnejte si perfektní zvukové podání a nabídněte vašim spolucestujícím ten nejlepší zážitek.

Tuningové kity MINI John Cooper Works Pro

Telekomunikace.

Vždy připojen.

Komunikační a hudební doplňky vám zpříjemní každou cestu ve vašem MINI. Užijte si širokou škálu nabízené zábavy a zůstaňte ve spojení.

Tuningové kity MINI John Cooper Works Pro

Navigace.

Vždy na správné cestě.
 

Chcete se dostat do cíle cesty bezpečně, spolehlivě a vždy včas? - S navigačními řešeními MINI to bude hračka. Díky našim navigacím dojedete vždy včas a bez stresu.

dam Image dam Image

Technologie.

Excelence zaručena.

 

Chcete zažít nejnovější inovace, které dělají z řízení ještě příjemnější zážitek? S MINI to není problém! Ať už chcete stylovou anténu nebo alarm, technologie MINI vám vždy nabídne to nejmodernější a nejlepší.

Skvělý výkon.

Wellness pro vaše MINI díky efektivním a prémiovým přípravkům, které si poradí i s tou největší špínou. Užitečné produkty pro péči o MINI vám pomůžou vašeho miláčka udržet čistého a ve vysokém lesku. Vyzkoušejte širokou škálu čistících prostředků a mějte radost ze svého MINI každý den.

dam Image