ELEKTROMOBILITA.

motion motion

ELEKTRIFIKUJTE SVÉ CESTY.

Připravte se na legendární pocit z jízdy jako v motokáře s okamžitě dostupným točivým momentem a nulovými emisemi. Přechod na elektrické MINI dává smysl ve všech možných ohledech. Výkon, který milujeme, zůstává stejný, ale technika, která za ním stojí, je den ode dne chytřejší a čistší. Zde zjistíte, jaké výhody přináší nový elektrický životní styl, kolik ušetříte, jak často budete muset nabíjet a jak snadná může být jízda na elektřinu.

DOJEZD PŘI PLNÉM NABITÍ BATERIE.

JAK DALEKO MOHU DOJET?

Mini elektromobilita – mini cooper se – dojezd

234 km

Elektrické MINI má dojezd až 234 km, který se však liší v závislosti na jízdním stylu řidiče a okolních podmínkách. Způsob jízdy může mít velký vliv na dostupný dojezd a rychlost vybíjení baterie. Zde je několik tipů, jak prodloužit dojezd Vašeho vozu.

(WLTP)

Mini elektromobilita – nabíjení
Mini elektromobilita ikona – kalkulátor nabíjení

CENA NABÍJENÍ A KALKULÁTOR DOBY NABÍJENÍ.

JAK DLOUHO A KOLIK?


NASTAVTE HODNOTY.


Jednoduše upravte níže uvedené vstupní hodnoty a získejte nejaktuálnější srovnání.

Elektrické MINI
Srovnatelné vozidlo poháněné benzinovým motorem
Potenciální roční úspory

Změny hodnot ovlivňují výpočty a uložené částky. Výchozí hodnoty jsou stanoveny na základě průměrných cen zaznamenaných za posledních 12 měsíců. Všechny zde uvedené informace se mohou změnit.

PODÍVEJTE SE, KOLIK MŮŽETE UŠETŘIT.

Pokud tuto vzdálenost ujedete každý den
km
0 km 220 km
Tolikrát týdně budete muset nabíjet.
x
Každý den potřebujete tento zlomek plné kapacity baterie.
%
V porovnání se srovnatelným vozidlem poháněným benzinovým motorem byste mohli potenciálně ušetřit

POHODLNÉ NABÍJENÍ DOMA

RYCHLÉ NABÍJENÍ NA CESTÁCH


Ceny vycházejí z průměrné ceny benzinu (43,70 Kč/l) a nákladů na elektřinu (9 Kč/kWh) za předchozích 12 měsíců. Průměrná cena nákladů na elektřinu byla vypočítána jako aritmetický průměr cen AC (7,50 Kč/kWh) a DC (10,50 Kč/kWh) veřejného dobíjení v rámci služby MINI Charging a tarifu Active. Naposledy aktualizováno v červenci 2023.
Upozorňujeme, že skutečný dojezd závisí na řadě faktorů, zejména na zvolených rozměrech kol a pneumatik, osobním jízdním stylu řidiče, zvolené trase, povětrnostních podmínkách, použití topení/chlazení a nezávislého topení. V závislosti na vnějších faktorech, jako je napětí v síti nebo venkovní teplota, se může skutečná doba nabíjení lišit od doby nabíjení uvedené v tomto kalkulátoru. Doba nabíjení byla měřena při venkovní teplotě 25 °C.