MINI Clubman MINI Clubman

MINI CLUBMAN.

Perfektní MINI na každý den. S jeho charakteristickými dělenými zadními dveřmi, na dotek měkkými povrchy a prémiovými technologiemi jde o stylové rozšíření rodiny MINI s historickými kořeny.

Teasers

MINI Clubman

MINI CLUBMAN S AUTOMATICKOU PŘEVODOVKOU ZDARMA

ZA 6999 KČ BEZ DPH MĚSÍČNĚ.

MINI Clubman Cooper 100 kW/136k s automatickou převodovkou v ceně vozu za podmínek:

  • 0% akontace
  • na 48 měsíců
  • roční nájezd 15 000 km
  • obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel
  • balíček servisních služeb MINI Service Inclusive obsahující servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 60 000 km*

MINI CONNECTED

PŘIPOJTE SE

MINI CONNECTED.

Systém MINI Connected přináší novou úroveň konektivity do vašeho MINI díky široké škále inteligentních služeb a aplikací. Užívejte si veškeré informace a zábavu naplno, stejně jako maximálně pohodlný multitasking a mnoho dalších funkcí.

PŘIZPŮSOBENÉ MINI

PŘIZPŮSOBTE SI

PŘIZPŮSOBTE SI SVÉ MINI.

MINI vám poskytuje prostor ke kreativitě. Staňte se vlastním návrhářem a ze svého MINI vytvořte jedinečný kousek s vlastním podpisem. To vše je možné díky futuristické technologii 3D tisku. Zůstává jediná otázka: Jak si z MINI udělat skutečně vlastní vůz?

ZAREZERVUJTE SI TESTOVACÍ JÍZDU JEŠTĚ DNES.

MINI NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

NAJDĚTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH.

Rádi objevujete ve vašem městě nová zákoutí? Hledáte nová dobrodružství? Podívejte se na sociální kanály MINI a získejte trochu inspirace.

Teasers

VYHLEDÁVAČ DEALERŮ

NAJDĚTE SI SVÉHO DEALERA.

Převládá ve vás silné nutkání? Vstali jste dnes ráno a pomysleli si: „Já chci MINI“? Kliknutím na níže uvedené tlačítko vyhledáte nejbližšího MINI Autorizovaného dealera a své nové MINI si budete moci u domu zaparkovat ještě dnes večer.

MINI CLUBMAN ZA 6 999 Kč bez DPH měsíčně*

 

* Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vůz MINI Clubman Cooper 100 kW/136k (pořizovací cena vozu 639 500 Kč vč.DPH) s automatickou převodovkou zdarma za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel a balíček servisních služeb MINI Service Inclusive obsahující servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 60 000 km. Splátka s DPH činí 8 469 Kč. Nabídka platí pro plátce DPH do 30.9.2018. Služby MINI FINANCIAL SERVICES v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s., a UniCredit Fleet Management, s.r.o.