MINI Clubman

MINI CLUBMAN.

VELKÉ I KDYŽ MINI.

Teasers

MINI Clubman

MINI CLUBMAN S AUTOMATICKOU PŘEVODOVKOU ZDARMA

ZA 8 199 KČ BEZ DPH MĚSÍČNĚ.

MINI Clubman Cooper 100 kW/136k s automatickou převodovkou v ceně vozu za podmínek:

  • 0% akontace
  • na 48 měsíců
  • roční nájezd 15 000 km
  • balíček obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel

nabídka vozů MINI

NABíDKA VOZů MINI.

IKONICÉ JAKO VY.

MINI vám poskytuje prostor ke kreativitě. Vyberte si model, který se k vám hodí nejvíc. Staňte se vlastním návrhářem a nakonfigurujte si své MINI. Prohlédnete si nabídku operativních leasingů od MINI.

KOLA DĚLAJÍ AUTO

ZIMNÍ KOMPLETY ZA POLOVINU.

Originální kompletní zimní kola MINI mají přesné rozměry a specifikace pro modely MINI a kromě dokonalé přilnavosti vám také nabídnout notnou dávku stylu. Elegantní, cool nebo sportovní – vyzkoušejte si, které se vám na vašem MINI budou líbit nejvíc.

ZAREZERVUJTE SI TESTOVACÍ JÍZDU JEŠTĚ DNES.

Teasers

VYHLEDÁVAČ DEALERŮ

NAJDĚTE SI SVÉHO DEALERA.

Převládá ve vás silné nutkání? Vstali jste dnes ráno a pomysleli si: „Já chci MINI“? Kliknutím na níže uvedené tlačítko vyhledáte nejbližšího MINI Autorizovaného dealera a své nové MINI si budete moci u domu zaparkovat ještě dnes večer.

MINI CLUBMAN ZA 7 299 Kč bez DPH měsíčně*


* Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vůz MINI Clubman Cooper 100 kW/136k s automatickou převodovkou (pořizovací cena vozu 639 500 Kč vč. DPH) za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel a balíček servisních služeb MINI Service Inclusive obsahující servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 60 000 km. Splátka s DPH činí 8 832 Kč. Nabídka platí do 31. 12. 2018. Služby MINI FINANCIAL SERVICES v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s., a UniCredit Fleet Management, s.r.o.
 

Vyobrazené vozy jsou ilustrační a mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Nabídka je limitovaná.