MINI COUNTRYMAN S POHONEM VŠECH KOL ALL4.
POHON ALL4 BEZ PŘÍPLATKU.

MINI Countryman ALL4 MINI Countryman ALL4

Nezáleží na počasí a terénu, MINI Countryman s pohonem všech čtyř kol Vás vybízí vyrazit do hor a ovládnout cestu.
Využijte nabídku na skladové vozy MINI a vyberte si i Vy své MINI Countryman. My Vám přibalíme pohon ALL4 bez příplatku.
S MINI Countryman ALL4 bude Vaše cesta stejně skvělá jako cílová destinace!

Teasers

ALL4

MINIMÁLNĚ DO KAŽDÉHO POČASÍ.

POHON ALL4 BEZ PŘÍPLATKU.

Systém pohonu všech kol dynamicky rozděluje výkon motoru mezi kola přední a zadní nápravy. S MINI Countryman ALL4 budete mít věci pod kontrolou bez ohledu na předpověď počasí. Nyní při výběru skladového vozu MINI Countryman Vám přibalíme pohon všetch kol ALL4 bez příplatku.

zimní komplety MINI

KOLA DĚLAJÍ AUTO.

ZIMNÍ KOMPLETY za polovinu.

Originální zimní komplety kol MINI mají přesné rozměry a specifikace pro modely MINI a kromě dokonalé přilnavosti vám také nabídnout notnou dávku stylu. Elegantní, cool nebo sportovní – vyzkoušejte si, které se vám na vašem MINI budou líbit nejvíc.

MINI 0% úrok

ÚROK OD 0%.

FINANCOVÁNÍ OD MINI.

MINI Vám nabízí financování formou úvěru s úrokem od 0 %. Produkt MINI úrok je připraven vyjít maximálně vstříc Vašim požadavkům a navíc se speciálním MINI pojištěním. Flexibilně si vyberete dobu trvání smlouvy (min. 12 měsíců) a akontace. Po podpisu přejímacího protokolu se stáváte majitelem vozu.

MÁM ZÁJEM O NABÍDKU.

1) Tato nabídka spotřebitelského úvěru je kalkulována na MINI Countryman Cooper 1,5T 100kW, cena vozu 700 600 Kč vč. DPH, délka úvěru 24 měsíců, výše úvěru 280 240 Kč, pevná výpůjční úroková sazba 0,0% p. a., RPSN vč. havarijního pojištění 13,3% p. a., 1. – 24. měsíční splátka úvěru vč. pojištění 13 263 Kč (měsíční splátka úvěru 11 576, měsíční balíček pojištění 1 687 Kč), celková suma úhrady včetně pojištění 318 312 Kč.

Tato nabídka je spojená s pojištěním a platí pro fyzické i právnické osoby do odvolání. Služby BMW Financial Services v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s., a UniCredit Fleet Management, s.r.o.

2) Nabídka MINI Countryman s pohonem ALL4 bez příplatku se vztahuje na skladové vozy a platí do 31.12.2018.

3) Nabídka zimních kompletů za polovinu a financování s 0% MINI úrokem není limitovaná na nákup skladového vozidla MINI.