MINI úvodní foto MINI úvodní foto
Velice dobře si uvědomujeme, že mobilita je pro vás v současné složité době mnohem důležitější, než kdykoliv před tím. Můžete si tak být jisti, že všechny naše autorizované servisy jsou nejen otevřené, jsou ale i připravené vám nabídnout maximálně bezpečné převzetí i servis vašeho vozu.
MINI online

ONLINE OBJEDNÁNÍ DO SERVISU.

Servisní prohlídku si jednoduše objednáte na internetových stránkách svého MINI Servisního partnera nebo v aplikaci MINI Connected. Rezervaci provedete během několika málo kliknutí, ať už se jedná o výměnu brzdových destiček, výměnu oleje nebo o jakoukoliv větší opravu.

Přehled MINI Servisních partnerů naleznete zde.

BEZPEČNÉ PŘEDÁNÍ A PŘEVZETÍ VOZU.

Domluvíte se s Vašim MINI Servisním partnerem na individuálních možnostech předání vašeho vozu na servis, případně na možnosti objednání pick-up a drop-off servisu, kdy zaměstnanec servisu sám vyzvedne vůz na vámi určeném místě a po provedení servisu jej přiveze zpět.

 

Samozřejmě můžete i nadále přijet do jakéhokoliv autorizovaného servisu osobně, předat vůz technikovi a domluvit s ním všechny podrobnosti na místě.

 

V každém případě vás můžeme ubezpečit, že váš vůz bude před zpětným předáním důkladně umyt a vydezinfikován.

MINI převzetí
MINI video

VIDEO Z PRŮBĚHU SERVISU.

Požádáte svého servisního poradce o využití služby MINI Smart Video Communication. Díky tomuto inovativnímu systému nahlédnete našim servisním odborníkům přímo přes rameno a získáte tak přehled o průběhu servisu vašeho vozu.

Zatímco se bude na vašem MINI intenzivně pracovat, vy dostanete prostřednictvím emailu nebo SMS zprávy odkaz na video, na kterém reálně uvidíte, jaká údržba byla provedena, případně jaké jsou další doporučené práce. Budete-li s doporučenými pracemi souhlasit, můžete je jednoduše schválit jedním kliknutím u videa nebo svého servisního poradce kontaktujete pro více podrobností. Všechny dodatečné práce provedeme pouze s vaším předchozím souhlasem.

MINI Smart Video Communication šetří váš čas a zaručuje maximální transparentnost.

MINI AUTORIZOVANÝ SERVIS.

Profesionální, komfortní, bezpečný, i nyní stále s vámi.

Všechny MINI Autorizované servisy jsou nadále otevřené.­ ­

Vašeho nejbližšího MINI Servisního partnera naleznete zde.

MINI originální servis