Vaš preferovaný dealer

Asistence

NAŠI HRDINOVÉ BEZPEČNOSTI.

Naše testovací figuríny mají během crash testů spoustu práce s tím, aby řidiči MINI zažívali jízdní zábavu při maximálním bezpečí. Náročné testování zajišťuje rovnoměrnou ochranu posádky i chodců zejména díky nejpokročilejším bezpečnostním prvkům. Aktivní a pasivní ochranné prvky pracují v souladu.

MINI Head Up displej

Asistenční systémy.

Kdo říká, že bezpečná jízda musí být nudná? U MINI si myslíme, že si při dalším dobrodružství užijete víc zábavy, když víte, že jste v bezpečí. Volitelné bezpečnostní systémy nabízejí různé prvky: například ochranný systém varování před chodci a kolizí. Kamera v čelním skle rozpozná kritické situace, poskytne vám dvoufázové varování a připraví brzdný systém, aby zkrátil své reakce. Mezi další užitečné funkce patří rozpoznávání dopravních značek, asistent dálkových světel a adaptivní tempomat. Na palubě MINI ale najdete i další volitelné bezpečnostní prvky, které nejen chrání jedinečný "motokárový" zážitek z jízdy, ale ještě ho umocňují. Head-up displej nebo couvací kamera pro vás tvrdě pracují, abyste se vy mohli neustále bavit.

Asistence

TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ.

Pokud se stane neštěstí, MINI je připraveno pomoci. Díky volitelnému systému tísňového volání vaše MINI automaticky odešle nouzové volání do call centra BMW Group s vaší přesnou polohou, směrem jízdy a počtem aktivovaných airbagů. Pomoc dorazí co nejdříve.

Tuhý podvozek.

Struktura karoserie MINI je pevná, ale deformovatelná, což je při absorpci nárazu zásadní. Neustále vás chrání v případě nárazu zpředu, zezadu a z boku, a dokonce i při převrácení vozidla. Díky použití vysokopevnostní oceli, optimalizované pro nízkou hmotnost a pevnost, zůstává vašemu MINI sportovní pocit z jízdy. Díky omezení kroucení karoserie jsou super přesné jízdní vlastnosti ještě ostřejší.

cnt Background Image
Tuhý podvozek MINI
Pokročilé brzdění.

Pokročilé brzdění.

Technologie pokročilého brzdění vám dává totální kontrolu nad vaším MINI.

PROTIBLOKOVACÍ SYSTÉM.

Nejnovější generace čtyřsenzorových protiblokovacích brzd zajistí brzké a účinné zastavení dokonce i na kluzkých površích.

 

ELEKTRONICKÉ DĚLENÍ BRZDNÉHO ÚČINKU (EBD).

Automaticky rozděluje brzdný účinek mezi jednotlivá kola podle aktuálních jízdních podmínek a aktuálního rozdělení hmotnosti vašeho MINI.

 

KONTROLA BRZD V ZATÁČKÁCH (CBC).

Zatočili jste moc rychle? Systém CBC zvyšuje stabilitu při zatáčení ve vysokých rychlostech.

 

BRZDOVÝ ASISTENT.

Pomáhá v krizových situacích rychleji zastavit, urychluje celý proces brzdění a minimalizuje brzdnou dráhu.

psig Top Image

Tři úrovně kontroly.

Pro vaše bezpečí za všech situací jsme vymysleli celkem tři jízdní režimy. Dovolují tolik kontroly (nebo tak málo), kolik vy sami chcete.

Bezpečnost ve všech ohledech.

Celá řada technologií od inteligentních předních světlometů přes airbagy až po pneumatiky schopné jízdy i bez vzduchu zajišťuje, že vaše MINI je vždy připraveno vás ochránit. Prohlédněte si více bezpečnostních prvků.

3dveřové MINI – tříčtvrteční pohled zpředu
Chcete více informací?

Objevte víc informací o bezpečnosti MINI včetně řešení speciálně navržených pro individuální modely.