MINI 3dveřové

VÍC ZÁBAVY. VÍC MINI.

Vzrušující pocit z jízdy v motokáře. Ikonické MINI 3dveřové je plné inovativních technologií, díky kterým bude projížďka městem hračkou. Objevujeme nová zákoutí. Kdo jede s námi?

Teasers

MINI 3dveřové

MINI 3DVEŘOVÉ s automatickou pŘevodovkou ZDARMA

ZA 5 999 KČ BEZ DPH MĚSÍČNĚ.

MINI Cooper 3dvéřové 100 kW/136k s automatickou převodovkou v ceně vozu za podmínek:

  • 0% akontace
  • na 48 měsíců
  • roční nájezd 15 000 km.
  • obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel
  • balíček servisních služeb MINI Service Inclusive obsahující servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 60 000 km*.

MINI CONNECTED

PŘIPOJTE SE

MINI CONNECTED.

Systém MINI Connected přináší novou úroveň konektivity do vašeho MINI díky široké škále inteligentních služeb a aplikací. Užívejte si veškeré informace a zábavu naplno, stejně jako maximálně pohodlný multitasking a mnoho dalších funkcí.

MINI CUSTOMISED

PŘIZPŮSOBTE SI

MINI YOURS CUSTOMISED.

MINI vám poskytuje prostor ke kreativitě. Staňte se vlastním návrhářem a ze svého MINI vytvořte jedinečný kousek s vlastním podpisem. To vše je možné díky futuristické technologii 3D tisku. Zůstává jediná otázka: Jak si z MINI udělat skutečně vlastní vůz?

ZAREZERVUJTE SI TESTOVACÍ JÍZDU JEŠTĚ DNES.

MINI NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

NAJDĚTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH.

Rádi objevujete ve vašem městě nová zákoutí? Hledáte nová dobrodružství? Podívejte se na sociální kanály MINI a získejte trochu inspirace.

Teasers

VYHLEDÁVAČ DEALERŮ

NAJDĚTE SI SVÉHO DEALERA.

Převládá ve vás silné nutkání? Vstali jste dnes ráno a pomysleli si: „Já chci MINI“? Kliknutím na níže uvedené tlačítko vyhledáte nejbližšího MINI Autorizovaného dealera a své nové MINI si budete moci u domu zaparkovat ještě dnes večer.

MINI COOPER 3dveřové ZA 5 999 Kč bez DPH měsíčně*

 

* Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vůz MINI Cooper 3dveřové 100 kW/136k (pořizovací cena vozu 579 700 Kč vč. DPH) s automatickou převodovkou zdarma za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel a balíček servisních služeb MINI Service Inclusive obsahující servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 60 000 km. Splátka s DPH činí 7 259 Kč. Nabídka platí pro plátce DPH do 30.9.2018. Služby MINI FINANCIAL SERVICES v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s., a UniCredit Fleet Management, s.r.o.