PRO BUDOUCÍ VZPOMÍNKY.

MINI ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ, DÍLY A SERVIS.

MINI Jaro Léto - MINI Countryman MINI Jaro Léto - MINI Countryman

NA CESTY.

Když začnete být při plánování budoucích plánů nostalgičtí, určitě půjde o nějakou cestu.

Připravte se na to, abyste si letos v létě s MINI Originálním příslušenstvím díly a servisem vytvořili nové vzpomínky. Ať už se jedná o výlety do terénu na dvou kolech nebo více prostoru pro nezapomenutelné okamžiky, pomůžeme vám vytvořit si nové fotoalbum ve vaší paměti. V této sezóně budou vaše očekávání určovat vaši realitu.

PRAKTICKÉ DOPLŇKY.

PRO ZDOLÁVÁNÍ HOR.

MINI Příslušenství - 3dveřové MINI – červené s černými doplňky MINI Příslušenství - 3dveřové MINI – červené s černými doplňky

PŘÍSLUŠENSTVÍ MINI PIANO BLACK A NIGHT JACK.

S naší řadou vyzkoušených stylových doplňků v leskle černém provedení Piano Black a s motivem tmavé britské vlajky Night Jack dodáte vašemu MINI ještě více stylu a charakteru. Tyto prvky mají klasický styl, podtrhují ikonický vzhled vašeho MINI a dodávají mu ještě více přitažlivosti.

MINI Accessories – Side stripes Piano Black

MINI side stripes Piano Black.

Čistá dynamika v celočerném provedení. Výrazné leskle černé MINI boční pruhy Piano Black na ulicích zvýrazňují dynamický vzhled MINI. Netřeba dodávat, že vysoce kvalitní barevný polep je odolný vůči světlu, větru i dalším vlivům počasí a zachovává si svou hloubku barev i při návštěvách automyček. Pro dynamický a sportovní vzhled.

LESKLE ČERNÁ LIŠTA KOLEM OKEN PIANO BLACK.

Dokonale černý vzhled. MINI ozdobná lišta kolem spodní hrany oken v provedení Piano Black je sportovně-elegantním leskle černým detailem, který MINI dodává mimořádně individualistický vzhled, dokonale ladící s dalšími komponenty pro exteriér v leskle černém provedení Piano Black.

MINI Příslušenství – Lišta kolem oken – Piano Black
MINI Příslušenství – příčka masky Piano Black

MINI PŘÍČKA MASKY PIANO BLACK.

Elegantně černá příď. MINI příčka v masce chladiče v provedení Piano Black dodává ještě více individuality. Pro svůj dechberoucí leskle černý vzhled je leskle černá příčka masky chladiče dokonalým doplňkem dalších komponentů v provedení Piano Black.

MINI OZNAČENÍ MODELU PIANO BLACK.

Sportovnější vzhled. Označení modelu díky svému temně černému vzhledu Piano Black zdůrazňuje dynamický vzhled vašeho MINI. Označení je provedeno v leskle černé barvě Piano Black, je stejně robustní jako nezaměnitelné a dokonale se hodí pro individualizaci exteriéru.

MINI Příslušenství – cooper s logo – Piano Black
MINI Příslušenství – Označení – all4 – Black

MINI OZNAČENÍ ALL4 PIANO BLACK.

Kompletně v černé. Stylové označení ALL4 díky svému temně černému vzhledu Piano Black zdůrazňuje dynamický vzhled vašeho MINI. Označení je provedeno v leskle černé barvě Piano Black, je stejně robustní jako nezaměnitelné a dokonale se hodí pro individualizaci exteriéru.

PŘÍSLUŠENSTVÍ NIGHT JACK.

PRO INTENZIVNÍ VZHLED.

MINI Příslušenství – Night Jack – Střešní box MINI Příslušenství – Night Jack – Střešní box
ZADNÍ SVĚTLA.

PRO ZVÝRAZNĚNÍ ESTETIKY.

MINI Jaro Léto - 3dveřové MINI MINI Jaro Léto - 3dveřové MINI

Udělejte prohlášení a ukažte vlajku. Se zadními světly MINI v charakteristickém designu britské vlajky lze jedinečným způsobem oslavit spojení MINI a jeho britských kořenů. Všechny světelné funkce jsou dokonale integrovány do tohoto designu. Samozřejmostí je kompletní používání LED technologie. Pro zcela nový a naprosto jedinečný vzhled zadní části.

KOLA & PNEUMATIKY.

MINI ORIGINÁLNÍ LETNÍ KOLA A PNEUMATIKY.

MINI Originální kompletní sady kol jsou vybaveny výhradně našimi pneumatikami označenými hvězdou, protože je tím zajištěna kvalita a bezpečnost. Tyto pneumatiky byly vyvinuty v těsné spolupráci s předními výrobci jako Bridgestone, Michelin či Pirelli. Jsou přísně testovány, aby zlepšovaly přilnavost vašeho MINI k silnici, a jsou ideálně sladěny s koncepcí každého jednotlivého modelu MINI. Kromě toho se s nimi automaticky pojí MINI pojištění pneumatik, které vás kryje před poškozením způsobeným ostrými předměty, jako jsou hřebíky či střepy skla, nebo nárazem do obrubníku při parkování, stejně jako vandalismem či krádeží. Platí 36 měsíců (produkt pojišťovny Allianz Versicherungs-AG).

MINI Jaro Léto – 3dveřové MINI MINI Jaro Léto – 3dveřové MINI
MINI SERVIS.

PRIORITY VYŘÍZENY. BEZPEČNOST ZAJIŠTĚNA.

MINI Servis – Service inclusive – Podpora MINI Servis – Service inclusive – Podpora

MINI VALUE SERVIS.

Každý má rád překvapení... tedy kromě cen za servis. Objevte náš MINI Value Servis, v němž jsou díly a práce součástí jedné atraktivní cenové nabídky. Žádné neočekávané překvapení nečekejte. To je pro nás skutečná hodnota servisu. Víme totiž, že hodnotný servis a jeho výhody jsou neocenitelné. Pokud je tedy vaše MINI starší než čtyři roky, srovnáme jeho věk s férovou cenou. Právě to máme na mysli pod „skutečnou hodnotou – value“. Rezervujte si tedy schůzku hned teď a připojte se k rodině MINI. Těšíme se na setkání s vámi a vaším MINI.
MINI PÉČE O VŮZ.

VYHRAZENO PRO STYL.

MINI Jaro Léto – péče o vůz MINI Jaro Léto – péče o vůz

#HereWeGo Děkujeme celé komunitě MINI za skvělé vizuály!

Teaser Inspiration, do not use in online spring/summer 2021
MINI Jaro Léto – Countryman

NA CESTY.

Když začnete být při plánování budoucích plánů nostalgičtí, určitě půjde o nějakou cestu. Připravte se na to, abyste si letos v létě s MINI Originálním příslušenstvím díly a servisem vytvořili nové vzpomínky. Ať už se jedná o výlety do terénu na dvou kolech nebo více prostoru pro nezapomenutelné okamžiky, pomůžeme vám vytvořit si nové fotoalbum ve vaší paměti. V této sezóně budou vaše očekávání určovat vaši realitu.